Natalija Bunkė prisipažino, kiek prašo už koncertą ir kiek už reklamą

Natalija Bunkė / Video kadras
Natalija Bunkė / Video kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-12 14:55
AA

Dainininkė Natalija Bunkė, atrodo, gimė po laiminga žvaigžde. Viskas, ko ji imasi, eina it sviestu patepta. Įkūrusi turbūt sėkmingiausią merginų grupę „Pop ladies“, ji neseniai vėl atgaivino ir savo pirmąją grupę „Yva“.

„Neįsivaizduoju savęs raudančios dėl to, kad neturiu pinigų ar neturiu darbo. Mes visi turime galvas ant pečių, todėl nesuvokiu, kodėl lietuviai taip dažnai mėgsta verkšlenti dėl blogo gyvenimo, bet nieko dėl to nedaro“, – sako Natalija Bunkė.

Bet visai neseniai buvo dienų, kai Natalijos piniginėje švilpavo vėjai, o koncertų, už kuriuos gautų honorarą, nebuvo.

Tuomet Natalijai teko sukti galvą, iš kur gauti pinigų. Dainininkė laidoje „Nuo... Iki...“ prisipažino, kad piniginėje turėjo tik šimtą eurų, o iki artimiausio koncerto buvo ilgas nedarbingas laiko tarpas.

Atlikėja sugalvojo, kad gali pardavinėti savo gaminamas orchidėjų puokštes, kurių kainos siekia daugiau nei šimtą eurų.

Natalija Bunkė / Video kadras

Koncertas – 2 tūkst., reklama socialiniame tinkle – 500 eurų, dirbtinių orchidėjų puokštė – dar apie 100 eurų, o kur dar soliniai pasirodymai ar koncertai su Vitalijumi Cololo.

Atrodytų, Natalijai nieko netrūksta, tačiau dainininkė sako, kad pinigais iš dangaus nelyja. Dėl gero gyvenimo ir solidžių honorarų jai tenka atriekti nemažą dalį savo privataus gyvenimo.

Natalija Bunkė / Video kadras

Atrodo, sumos išties įspūdingos. Keli koncertai po 2 tūkst. per savaitę, o per mėnesį susidaro suma, kurią retas Lietuvoje sugeba uždirbti. Vis dėlto Natalija atvira – jos karjeroje buvo koncertų, kuomet nei 2, nei 3, nei 4 tūkstančiai eurų nepadengė viduje verdančių emocijų.

„Buvo koncertas, prieš kurį gavau žinutę su savo vyro nuotraukomis, kur jis prigautas su kitomis moterimis. Įsivaizduokit, man galva plyšta, širdis į kulnus ritasi, žemė slysta iš po kojų, o mane kviečia į sceną ir turiu eiti dainuoti, šypsotis ir staipytis“, – LNK televizijos gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pirmadienio vakarą pasakojo Natalija Bunkė.

Natalija Bunkė laidoje „Nuo.. Iki...“ (5 nuotr.)
Video kadras
+2
Natalijos Bunkės namuose – šventinė atmosfera ir Kalėdų eglė (14 nuotr.)
+8