Natalija Bunkė: „Niekada neteko būti bedarbe“

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.
Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-12 11:05
AA

Šį penktadienio vakarą laidoje „KK2 penktadienis“ per LNK Natalija Bunkė pasakos apie savo verslą, susijusį su dirbtinėmis gėlėmis. Idėja kilo netikėtai.

„Užsiimu dirbtinių gėlių kompozicijomis. Iš pradžių pasigaminau sau, ir draugai iškart pradėjo prašyti, kad pagaminčiau ir jiems. Tai palaipsniui išsivystė į verslą“, – kalbės N. Bunkė. – Man tai patinka. Sėdžiu namuose ir dėlioju tas puokštes, jos visada gaunasi skirtingos“.

Laidoje garsi atlikėja sakys, kad darbas jai nėra svetimas dalykas. Natalija atskleis, kad dirba nuo 14 metų.

„Niekada neteko būti bedarbe. Nuo mažens esu veikli, mane tėvai taip išmokė. Nuo 14 metų dirbu ir pati užsidirbu. Būdama 16 metų susitaupiau pirmajam muzikiniam centrui. Tėvai man mokėjo minimalius pinigus už darbus“, – sakys Natalija Bunkė.

Laidoje taip pat dalyvaus ir Londone gyvenanti Agnė Stumbrė, kuri atskleis, kad per mėnesį uždirba daugiau kaip 4 tūkst. eurų.

„Padedu apsiprekinti moterims, kartu su jomis einu į parduotuves ir joms padedu išsirinkti rūbus, pati kuriu rūbus ir dar turiu saloną. Rūbų spintos sutvarkymas kainuoja apie 100 eurų, o valanda apsiprekinimo – apie 50 eurų“, – kalbės A. Stumbrė.

Kitas laidos dalyvis – devyniolikmetis Remigijus Jakštys. Jis jau dabar yra sukūręs žaidimų programavimo įmonę, kuriai ir vadovauja. Remigijus laidoje pasakos, kad jo gyvenimas nebuvo lengvas – viską teko kurtis pačiam.

„Mane tėvai paliko kūdikių namuose ant laiptų. Papuoliau į kūdikių namus, tada į vaikų globos namus, ten pragyvenau 16 metų, kol pasiėmė globėjai. Iki šiol su jais gyvenu. Man niekas nieko nedavė, viską teko pačiam kurtis ir statytis“, – kalbės Remigijus Jakštys.

„Prieš 19 gimtadienį sužinojau, kas yra mano tėvai, kad turiu brolių ir seserų. Sužinojau, kad daugelis yra išvykę į užsienį, jau turi savo vaikų, esu septynerių vaikų dėdė. Su tėvais bendrauti nenorėčiau, o su broliais ir sesėm kontaktavau“, – laidoje „KK2 penktadienis“ prisipažins R. Jakštys.

Visą laidą apie Lietuvos žvaigždžių darbus žiūrėkite šį penktadienio vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ 19 val. 30 min.