Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvėse – būrys garsių svečių: liudininkais tapo Nainiai

Naglis Bierancas, Simona ir Jonas Nainiai, Kristina Navickaitė-Tina, Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Luko Balandžio nuotr.
Naglis Bierancas, Simona ir Jonas Nainiai, Kristina Navickaitė-Tina, Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-16 13:07
AA

Ketvirtadienį verslininkė Natalija Bunkė (38) su mylimuoju buvusiu policininku Edgaru Eidėjumi (30) oficialiai tapo vyru ir žmona. Pora savo santuoką įregistravo ceremonijos metu „Stiklių“ kiemelyje.

Rugsėjo 16-ąją atlikėja Natalija Bunkė su mylimuoju Edgaru Eidėjumi žengė svarbų žingsnį: pora oficialiai tapo vyru ir žmona. Santuokos įregistravimo ceremonija įvyko sostinės senamiesčio širdyje esančiame restorano „Stikliai“ kiemelyje.

Ceremonijoje svarbus vaidmuo teko Natalijos sūnui Kristupui. Jis padavė žiedus ir sakė tuotuvių priesaikos žodžius, kuriuos turėjo kartoti mama.

Šią svarbią dieną Nataliją ir Edgarą atvyko pasveikinti ir jų artimieji bei geri bičiuliai. Pirmieji ceremonijoje pasirodė Simona ir Jonas Nainiai su Natalijos sūnumi Kristupu. Geriausi jaunavedžių draugai Nainiai tapo jų meilės liudininkais.

Jonas Nainys, Natalijos Bunkės sūnus Kristupas, Simona Nainė / Luko Balandžio nuotr.

Šventėje taip pat dalyvavo ir komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, atlikėja Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu, šokėja Kristina Navickaitė-Tina, nuomonės formuotojas Naglis Bierancas ir fotografas Lukas Gricius, taip pat – jaunųjų tėvai.

Naglis Bierancas ir Lukas Gricius. / Luko Balandžio nuotr.

Nors pora savo santuoką įregistravo ketvirtadienį, Natalijos ir Edgaro dar laukia įspūdinga vestuvių šventė saulėtoje Maljorkoje. Į ją pora kartu su būriu draugų keliaus keletą dienų po santuokos įregistravimo.

Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvės / Luko Balandžio nuotr.

„Svarstėme galimybę tuoktis ir Lietuvoje, bet su Edgaru kažkaip nesutarėme, nes jis norėjo tris dienas švęsti, o aš vieną dieną. Galiausiai pasiūliau Maljorką ir supratom, kad mums abiem tinka, tai nėra ko čia pyktis. Gavosi taip, kad visi 20 žmonių skrendame į Maljorką, kur visi vienoje viloje gyvensime savaitę“, – kiek anksčiau pasakojo Natalija Bunkė.

Natalija Bunkė (29 nuotr.)
+23