Susituokė Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus: prieš vestuves Maljorkoje – ceremonija Vilniaus širdyje

Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvės / Luko Balandžio nuotr.
Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvės / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-16 13:43
AA

Ketvirtadienį verslininkė Natalija Bunkė (38) su mylimuoju buvusiu policininku Edgaru Eidėjumi (30) oficialiai tapo vyru ir žmona. Pora savo santuoką įregistravo jaukios ceremonijos metu „Stiklių“ kiemelyje.

Rugsėjo 16-ąją atlikėja Natalija Bunkė su mylimuoju Edgaru Eidėjumi žengė svarbų žingsnį: pora oficialiai tapo vyru ir žmona. Santuokos įregistravimo ceremonija įvyko sostinės senamiesčio širdyje esančiame restorano „Stikliai“ kiemelyje. 

Nuotaka ypatingai dienai pasirinko „Inži“ mados namų kurtą raudoną suknelę. Panašia suknele atlikėja puošėsi ir 2018-aisiais „M.A.M.A“ apdovanojimuose, kuomet pirmą kartą pasirodė viešumoje su mylimuoju Edgaru. Tiesa, jaunikis šįkart išliko ištikimas klasikai – pasipuošė juodu stilingu kostiumu.

Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvės / Luko Balandžio nuotr.

Ceremonijoje svarbus vaidmuo teko Natalijos sūnui Kristupui. Jis padavė žiedus ir sakė tuoktuvių priesaikos žodžius, kuriuos turėjo kartoti mama.

Po santuokos ceremonijos nuotaka skyrė jautrius žodžius ir prisipažino esanti itin laiminga.
 
„Nemeluosiu. Apsiverkiau. Bet tai buvo laimės, meilės ir džiaugsmo ašaros! Šiandien rytas buvo ypatingas. Nuotakos mane supras. Atrodo viskas sustyguota, aplink tik profesionalai ir artimiausi žmonės. Bet tas jaudulys viduje. Kai net oda bėga šiurpuliukai, galva lengvai svaigsta ir tu negali to valdyti.
 
Visi žino – aš esu stipri, užsigrūdinus, spygliuota ir turiu nepralaužiamus šarvus. Gyvenime mėgstu viską kontroliuoti, bet šiandien… Šiandien viskas buvo kitaip. Norėjosi tik pasiduoti tam pakiliam jausmui, giliai įkvėpti ir mėgautis kiekviena akimirka.
 
Su kiekvienu žingsniu einant dėti lemtingo parašo, visų akys ir šypsenos siuntė palaikymą, džiaugsmą ir daugybę pozityvo. O mano visos kontrolės, spygliai ir šarvai liko kažkur už manęs.
 
Žiūrėdama Edgarui į akis jaučiausi tokia užtikrinta, saugi, o svarbiausia – laisva būti tokia, kokia esu. Didžiausias Ačiū Tau, už tai, kad darai mane laiminga“, – savo emocijas iškart po vestuvių išsakė N.Bunkė.
Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvės / Luko Balandžio nuotr.

Saulėtą rudens dieną Nataliją ir Edgarą atvyko pasveikinti jų artimieji bei geri bičiuliai. Pirmieji ceremonijoje pasirodė Simona ir Jonas Nainiai su Natalijos sūnumi Kristupu. Geriausi jaunavedžių draugai Nainiai tapo jų amžinos meilės priesaikos liudininkais.

Nors pora savo santuoką įregistravo ketvirtadienį, Natalijos ir Edgaro dar laukia įspūdinga vestuvių šventė saulėtoje Maljorkoje. Į ją pora kartu su būriu draugų keliaus po ceremonijos Vilniuje.

„Svarstėme galimybę tuoktis ir Lietuvoje, bet su Edgaru kažkaip nesutarėme, nes jis norėjo tris dienas švęsti, o aš vieną dieną. Galiausiai pasiūliau Maljorką ir supratom, kad mums abiem tinka, tai nėra ko čia pyktis. Gavosi taip, kad visi 20 žmonių skrendame į Maljorką, kur visi vienoje viloje gyvensime savaitę“, – kiek anksčiau pasakojo Natalija Bunkė.

Natalijos išrinktasis Eidgaras Eidėjus už moterį yra jaunesnis 8-eriais metais. Ji yra sakiusi, kad šis amžiaus skirtumas iš pradžių  gąsdino, tačiau užgimti meilei nesutrukdė. „Mane kaip moterį sužavėjo tai, kad jis yra kriminalinės policijos pareigūnas. Ta uniforma...“, –  kalbėjo Natalija.

Žmonės.lt primena, kad Natalijai mylimasis Edgaras pasipiršo Dubajuje, 2020-ųjų pradžioje. Tuo metu atlikėja žinia pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

Šios akimirkos liudininkais tuo metu tapo jų geriausi draugai Simona ir Jonas Nainiai.

„Ir aš pasakiau „Taip!“. Akimirka, kurios mes nepamiršime visą gyvenimą. Kelionė taksi su drebančia širdimi, o mano nuojauta, kaip tikros moters raganaitės. Labai tave myliu, Edgarai. Mūsų geriausi draugai tapo liudininkais nuostabios akimirkos. Gražesnio žiedo negalėjau įsivaizduoti. Dalinuosi su Jumis savo laime ir noriu rėkti iš džiaugsmo“, – pasidalijusi nuotraukomis, kuriose matėsi ir sužadėtuvių žiedas, tąkart rašė Natalija Bunkė.

Fotogalerija:

Natalija Bunkė (29 nuotr.)
+23