Natūralus makiažas vasarą: 20+, 30+, 40+ ir 50+

Edita Vilkevičiūtė / Vida Press nuotr.
Edita Vilkevičiūtė / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-06-09 08:51
AA

Kokias makiažo tendencijas beskelbtų įvairūs mados namai ar kosmetikos gamintojai – sveika ir švari oda yra būtina sąlyga, kad ryškesni potėpiai atrodytų įspūdingai. Kiekvieno amžiaus moterys turi atkreipti dėmesį į skirtingus dalykus.

Juk, priklausomai nuo odos tipo, jos pigmentacijos, raukšlelių, reikia rinktis ne tik odos priežiūros priemones, bet ir dekoratyvinę kosmetiką.

20+

Dvidešimtmetės gali džiaugtis natūraliai gražia oda. Vasarą jos turėtų nepamiršti naudoti drėkinamojo veido kremo, o lūpų palepinti balzamu. Jei veidas nespėjo pagauti saulės spindulių – keli potėpiai bronzine pudra, ir nuovargio žymių kaip nebūta. Šviesiaplaukės vasarą įspūdingai atrodys paryškinusio lūpas permatomu blizgesiu, tamsiaplaukės – ryškiai pabrėžusios viršutinę blakstienų liniją.

Nors permanentinis makiažas yra madingas, tačiau tik ne tada, kai veidas švyti jaunyste. Net ir tobulai atliktos procedūros gali jus pasendinti, švelnius veido bruožus paversti karikatūriškais ir vulgariais. Tačiau geroji žinia ta, kad galite drąsiai eksperimentuoti naudodama visas madingas ar jums patinkančias spalvas.

Dar vienas šio amžiaus privalumas – net nesidažiusi atrodote puikiai (nors gal pati taip ir negalvojate).

Makiažas / Vida Press nuotr.

30+

Rekomenduojamos drėkinamosios veido priemonės, kurios kiek maskuoja pirmąsias raukšleles ir pigmentines dėmes. Kreminę veido pudrą verčiau palikti vakarui ar šaltesniam sezonui. Nepaisant pirmųjų amžiaus ženklų, jūsų oda yra graži, dieną padengusios ją storu makiažo sluoksniu atrodysite nenatūraliai. „Įkritusius“ paakius paslėpti galite maskuojamuoju pieštuku. Šio amžiaus moterims dieną tinka švelnūs skaistalai ar bronzinė pudra. Norinčios paryškinti bruožus vasarą įspūdingai atrodys pasidažiusios natūralių, švelnių spalvų lūpų dažais ir nepriekaištingai susitvarkiusios antakius. Vakare galite drąsiai eksperimentuoti ryškiomis spalvomis.

Makiažas / Vida Press nuotr.

40+

Makiažą pradėti galima problemines veido sritis padengus maskuojamąja priemone ir ją švelniais pirštų judesiais paskirsčius. Po to tepamas pusiau permatomas drėkinamasis ir spalvą suteikiantis kremas. Svarbu nepamiršti kaklo bei iškirptės srities odos. Viršutinę blakstienų liniją pabandykite brėžti ne pieštuku, o blizgiu šešėliu.

Plačiu šepetėliu galite veidą švelniai padengti biria pudra, vietoj įdegį imituojančių atspalvių verčiau naudoti natūralius skaistalus. Veidui spindesio suteiks priemonės su subtiliu žvilgesiu.

Makiažas / Vida Press nuotr.

50+

Kiekvieną dieną reiktų naudoti drėkinamąjį kremą, saugantį nuo ultravioletinių saulės spindulių. Naudokite lengvą, pusiau permatomą kreminę pudrą. Norėdamos akcentuoti akis rinkitės ne tamsias, bet šviesias spalvas: matinės spalvos šešėliais švelniai paryškinkite odą po antakiais, blakstienų liniją pabrėžkite šviesiai rudu ar pilku pieštuku (šešėliais kontūro verčiau nepiešti, jie subėga į raukšleles ir veidas atrodo pavargęs).

Jei jūsų antakiai išretėję (o taip atsitinka toms, kurios mėgsta pešioti antakius pačios ir kaitalioja antakių formą), pasikonsultuokite su grožio specialistais, galbūt permanentinis makiažas padės pakoreguoti veido bruožus.

Išbandykite tas spalvas, apie kurias manėte, jog tai „ne jūsų“ stilius. Bėgant metams keičiasi ne tik veido bruožai, bet ir odos tipas, todėl galite atrasti naujų galimybių gražintis.

Robin Wright / Vida Press nuotr.
Makiažas vasarai (21 nuotr.)
+15