Nauja „Audimo“ kolekcija – nuspalvink savo drabužius

Nauja kolekcija / "Audimas" nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Prekės ženklas „Audimas“ netrukus pristatys naują vasaros kolekciją, sukurtą bendradarbiaujant su „KristiAndress“ mados namais. Harmonija dvelkianti kolekcija siūlo naujovę, įkvėptą visame pasaulyje išpopuliarėjusios spalvinimo knygelių suaugusiems manijos. Pirmą kartą drabužius Lietuvoje nuspalvinti galės ir patys pirkėjai.

„Kurdami limituotas kolekcijas su dizaineriais akcentuojame išskirtinę idėją. Pagrindinis išskirtinumas – tai dizainerės Kristinos Kalinauskaitės ranka piešti piešiniai, kuriais dekoruojama didžioji dalis gaminių. Mums patiko dizainerės pasiūlyta idėja, kurios inspiracija tapo spalvinimo knygos suaugusiems. Jų tikslas – skatinti atsipalaiduoti, sužadinti vidinę ramybę, meditaciją, pasinerti savojo aš link. Remiantis šiuo įkvėpimu buvo sukurta kolekcija, prie kurios prisidėti galės kiekviena pirkėja“, – pasakoja „Audimo“ prekės ženklo vykdomoji direktorė Vesta Krungolcienė.

Nauja kolekcija / "Audimas" nuotr.

Kaip teigia K.Kalinauskaitė, šioje kolekcijoje ji įliejo daug savęs. Ranka pieštuose dekoruose jungiasi du jos pasauliai – fantazijų bei realusis. Rūbas turi nešti žinutę, tuomet jis tampa ypatingas.

Nauja kolekcija / "Audimas" nuotr.

„Kurdama rūbus siekiu kilstelti žmogų emocionaliai. Noriu, kad su mano drabužiu žmogus jaustųsi pakylėtas. Galimybė patiems individualizuoti rūbą leidžia drabužį ne tik prisijaukinti, bet ir juo atskleisti savo išskirtinį įvaizdį. Spalvos gyvenime atspindi nuotaiką, išgyvenimus, todėl individualiai pasirinktomis spalvomis dekoruotas drabužis papasakoja ir jį dėvinčio žmogaus istoriją, atskleidžia dalį jo vidinio pasaulio.“

Kristina Kalinauskaitė / "Audimas" nuotr.

Skaitykite daugiau