Nauja pora: Dovydas Laukys prisipažino apie santykius su Simona Burbaite

Dovydas Laukys ir Simona Burbaitė / Irmanto Gelūno / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Dovydas Laukys ir Simona Burbaitė / Irmanto Gelūno / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-23 18:19
AA

Pasitvirtino jau kurį laiką netylančios kalbos apie „Mis Lietuvos 2013“, tinklaraštininkės, didžėjos Simonos Burbaitės ir aktoriaus, atlikėjo Dovydo Laukio romantiškus santykius – jiedu jau kurį laiką yra pora.

Apie santykius su S.Burbaite D.Laukys prakalbo Delfi TV laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“.

S.Burbaitė ir D.Laukys dalyvavo televizijos šokių projekte „Tangomanai“. Būtent aistringoje Argentinoje tarp jų įsiplieskė jausmai. Vyras atskleidė, kad romanas užsimezgė Simonai dar būnant ištekėjus už kito vyro.

Dovydas Laukys ir Simona Burbaitė / Leono Somovo nuotr.

Primename, kad kovo mėnesį pasklido žinia, jog Simona Burbaitė skiriasi su Matu Kolpertu. Daugeliui tai buvo netikėta, kadangi pora buvo neseniai atšokusi vestuves – tuokėsi praėjusį rugpjūtį po 13 metų draugystės.

Apie byrančią S.Burbaitės ir ir M.Kolperto santuoką, portalo Žmonės.lt žiniomis, pradėta kalbėti dar rudenį. Galiausiai kovo mėnesį jų skyrybų byla pasiekė Vilniaus miesto apylinkės teismą.

Santuokos krizė praėjusiais metais ištiko ir Dovydą Laukį su atlikėja Monika Marija. Kalbos apie tai sklandė jau kurį laiką. Dar rudenį pastebėta, kad jiedu vienas kito nebeseka socialiniuose tinkluose ir nebesidalija bendromis nuotraukomis.

Galiausiai kalbas apie santuokos krizę portalo lrt.lt transliacijoje patvirtino Monika Marija.

„Mes su Dovydu nelabai randame įkvėpimo vienas kitame. Todėl man vis dėlto atrodo šiai dienai, čia dabar sėdint, kad galbūt niekada ir nebus mano didžiausia meilė kažkoks žmogus“, – sakė Monika Marija.

Žmonės.lt primena, kad Monika Marija ir Dovydas Laukys susituokė 2020-aisiais.

Simona Burbaitė (44 nuotr.)
+38