Nauja pora? Kardinaliai pasikeitusi Adele NBA varžybas stebėjo su sporto agentu Richu Paulu

Adele ir Richas Paulas / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Retai viešumoje pasirodanti scenos karalienė Adele nustebino savo apsilankymu NBA varžybose. Tiesa, stulbinančiai atrodančiai atlikėjai kompaniją palaikė sporto agentas Richas Paulas, skelbia „Cosmopolitan.com“.

Šeštadienį vakare, Finikse, vyko penktoji dvikova tarp Finikso „Suns“ ir Milvokio „Bucks“. Šių varžybų nepraleido ir atlikėja Adele, kuri žaidimą stebėjo kartu su sporto agentu Richu Paulu.

Rungtynių įkarštyje ji buvo užfiksuota rankoje laikanti oranžinį rankšluostį ir sirgo už „Suns“, tačiau jos favoritai pralaimėjo rezultatu 123:119.

Tiesa, varžybas stebejo ir daugiau žvaigždžių – LeBronas Jamesas, Lil Wayne’as bei Vanessa Hudgens, atlikusi Amerikos himną bei kiti. Visgi, daugiausia dėmesio sulaukė Adele ir jos palyda.

Adele ir Richas Paulas (10 nuotr.)
+4

Apie kvestionuojamą porą varžybų metu pasisakė ir garsus ESPN krepšinio apžvalgininkas Brianas Windhorstas: „Richas Paulas, LeBrono Jameso agentas, atsivedė savo merginą į varžybas. Jo mergina yra Adele. Tai pirmas kartas, kai jie kartu pasirodo viešumoje, todėl tikiu, kad tai patrauks žiniasklaidos dėmesį“, – sakė jis.

Regis, Brianas Windhorstas neklydo: užsienio spaudoje raudonuoja antraštės, o Adeles gerbėjai nerimsta – „Ar tai nauja pora?!“.

Primename, kad 2019 m. itin retai apie asmeninį gyvenimą kalbanti atlikėja Adele pranešė, kad skiriasi su sutuoktiniu Simonu Konecki. Pora nusprendė skirtingais keliais sukti po aštuonerių metų, praleistų kartu.

Adele (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau