Atlikėja Adele po kardinalių pokyčių pasirodė viešumoje: tapo laidos vedėja

Adele
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Adele (32) savo jėgas išbandė naujame amplua ir tapo pramoginio televizijos šou „Saturday Night Live“ vedėja, praneša portalas „People“.

Gerbėjus ir toliau stebinanti pasikeitusia išvaizda Adele pareiškė, kad „Saturday Night Live“ šou ją gerbėjai matys ne kaip dalyvę, bet kaip vedėją.

„Be galo jaudinuosi gavusi galimybę vesti šį šou. Ši laida tapo startu mano karjerai Jungtinėse Valstijose prieš 12 metų. Matote, 2008-aisiais dalyvavau čia kaip viešnia, kai Tina Fey parodijavo Sarah Palin, todėl laidą stebėjo keli milijonai žmonių. Visa, kas įvyko vėliau, dabar tėra istorija“, – pasakojo Adele.

Adele

Atlikėja atskleidė, kodėl nusprendė tapti laidos vedėja ir tuo pačiu pasidžiaugė savo natūraliai ataugusiais plaukais. 

„Priežasčių yra keletas. Mano albumas dar nebaigtas, be to, imtis dviejų vaidmenų man būtų pernelyg baisu. Nutariau tik pasipuikuoti šia šukuosena, ir tai, beje, mano natūralūs plaukai!“, – liesdama savo ilgas plaukų sruogas kalbėjo ji.

Adele / Vida Press nuotr.

Tiesa, hito „Hello“ autorė nepraleido progos aptarti ir savo pasikeitusios išvaizdos ir su humoru prisilietė prie pandemijos temos.

„Dabar atrodau kitaip nei tada, kai mane matėte paskutinį kartą. Tiesiog dėl su COVID-19 susijusių apribojimų ir draudimų keliauti, teko pasilengvinti bagažą, todėl galėjau pasiimti tik pusę savęs ir tai yra ta pusė, kurią pasirinkau“, – juokavo Adele.

Adele (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau