Naujajame „Editos“ numeryje – įkvepiančios garsenybių lieknėjimo istorijos

Žurnalo „Edita“ viršelis (5 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.
Žurnalo „Edita“ viršelis (5 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.
Šaltinis: „Edita“
2015-05-04 17:24
AA

Vasaros nuotaikomis gyvenanti „Edita“ su maloniu siurprizu – 40 puslapių priedu „Smagių atostogų!“ – (jame viskas, ko reikia tobulam poilsiui) laukia jūsų dėmesio.

Pirmosios sužinokite, kaip žurnalistei Laisvei Radzevičienei pavyko prakalbinti Arvydą Sabonį ir suguldyti intriguojančius garsiosios krepšinio žvaigždės gyvenimo momentus į knygą.

Jeigu esate iš tų, kurios atšilus orams žūtbūt užsibrėžia numesti svorio, iš karto verskite numerio temą. Joje – įkvepiančios mūsų garsenybių lieknėjimo istorijos. Joms pavyko, pavyks ir jums!

Smalsiausioms skaitytojoms – interneto milžinės, be kurios šiandien neprasideda daugelio mūsų rytas, „Google“ užkulisiai.

Siekiančioms gyventi sąmoningiau ir sveikiau – interviu su sveikuoliu Sauliumi Urbonu, ekologiškas grožis, dvi nuomonės apie bičių kaip tik dabar pradedamą nešti medų – maistas jis ar vaistas, tobulų santykių šeimoje paslaptys ir kaip be baimės žiūrėti į bėgančius metus.

Kaip ir kiekviename numeryje – mūsų šaunuolės kulinarės Elžbietos Monkevič receptai – šį kartą gaminti keliamės į sodybą!

Skaitykite ir mėgaukitės.