Naujajame „Ji + 7 dienos“ numeryje – gėlių horoskopas

Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (32 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.
Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (32 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.
Šaltinis: Žurnalas „JI“
A
A

Sakoma, kad gėlė – dieviško grožio ir išminties apraiška. Kaip visi augalai, jos perduoda universalią žinią – ją galime suprasti kiekvienas. Būdami šalia žiedų nejučia pasisemiame ypatingos gamtos energijos.

Gėlės gydo ir kūną, ir sielą. Tereikia išmokti atpažinti jų galias ir tinkamai jomis pasinaudoti. Pasak žinovų, paprasčiausias būdas pajusti gėlių magiją – kuo dažniau būti ten, kur jos auga. Gėlių energija sklinda nepriklausomai nuo to, ar to norite. Tiesa, augalų poveikis būna gerokai stipresnis, kai žinome kiekvieno jų reikšmę ir tinkamai jais pasinaudojame.

Eksperimentą atlikę bioenergetikai pastebėjo, kad augalai sugeba ne tik skleisti, bet ir justi energiją. Tyrimo metu nustatyta, kad gėlės labai jautriai reaguoja į aplinką. Žmogžudžio kameroje augalų vibracijos smarkiai pasikeitė, ilgainiui jie nustojo augti, ėmė vysti. Ir, priešingai, patalpoje, kurioje gyveno laimingi, vienas kitą mylintys ir gerbiantys jaunavedžiai, gėlės atsigavo, ėmė krauti pumpurus, žydėti.

Nors skintos gėlės – mirusios, jų magija tęsiasi. Puokštė vazoje moko mus džiaugtis akimirka, būti čia ir dabar. Dar stipresnį poveikį daro vazone ar lauke vešantys augalai. Kartu leiskimės į magišką žiedų pasaulį... Plačiau apie tai skaitykite numerio temoje „Užburianti gėlių magija“.

Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (32 nr.)
Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (32 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.

Laikai, kai puokštė buvo tik priedas prie dovanos, jau seniai praėjo. Gėlės, žalumynai, įvairūs aksesuarai floristų rankose tampa meno kūriniais. Vasarą gėlynai, pievos mirga įvairiaspalviais žiedais, tad galima ir pačiam sukurti puokštelę... Daugiau apie tai, kaip komponuoti puokštes, gėlių salono „Floros studija“ savininkės floristės Gytės Veršilės patarimų ieškokite straipsnyje „Kaip komponuoti puokštę“.

Naujajame numeryje jūsų laukia ir naujos, įdomios patirtys. Štai Londone gyvenanti ir papuošalus kurianti Giedrė Masanovets sako, kad bene daugiausia laiko laisvam menininkui, deja, atima savo kūrinių pardavimas. Jei nori pragyventi iš kūrybos, menininko gyslelės maža – privalai išmanyti reklamos subtilybes. Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „Dizainerė savo verslą įkūrė užsienyje“ (rubrika „Žmonės / emigrantai“).

Gamta ne tik įkvepia kurti, bet ir dovanoja mados kūrėjams gražiausias medžiagas. Natūralūs audiniai ir akmenys malonūs liesti, puikiai tinka dėvėti ir visuomet traukia akį. Jei įdomu, nepraleiskite straipsnio „Madingos gamtos dovanos“ (rubrika „MADA / verta žinoti“).

Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (32 nr.)
Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (32 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.

Mados namų „Dolce & Gabbana“ dizaineriai Domenico Dolce ir Stefano Gabbana labiau nei bet kurie kiti mados kūrėjai dievina gėlių motyvus. Jais puošia daugelį drabužių – nuo maudymosi kostiumėlių iki įspūdingų suknelių ir net paltų. Tačiau pačių italų gyvenimas ne visuomet buvo žiedlapiais klotas... Jei smalsu sužinoti apie asmeninį garsenybių gyvenimą, atsiverskite straipsnį „Skandalingi ir mylimi“.

Grožis valdo pasaulį! Tai tikra tiesa. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad gražūs žmonės neretai gauna didesnę algą ir lengviau kopia karjeros laiptais. Ar žinojote, kad moterys kasdien į veidrodį žiūri 55 min., o gražia save laiko vos viena kita?.. Bet apie viską nuo pradžių... Plačiau apie tai skaitykite rubrikoje „GROŽIS/patarimai“.

Psichologai tvirtina, kad bandydama apsukti vyrą aplink pirštą moteris apgaudinėja save. Net pačios nekalčiausios manipuliacijos galiausiai išjudina pasitikėjimu grįstus santykių pamatus: moteris ima jaustis nesaugi, o vyras nebepasitiki ja ir nebenori atsiverti. Kaip nepapulti į savo pačios paspęstus spąstus, patarimų rasite straipsnyje „Kodėl negalima manipuliuoti vyru?“.

Atsivertę naująjį, 32-ąjį, numerį taip pat rasite naudingų teisininko patarimų, pavyzdžiui, ar privaloma išlaikyti pilnametį mokinį, kaip išsireikalauti iš nuomininko atlyginti žalą, jei vienas iš bendraturčių savivaliauja ir kt. Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „Teisininko konsultacija“.

Ir žinoma, koks gi žurnalas be receptų! Siūlome pasigaminti Žolinės patiekalų (rubrika „Virtuvė / tradiciška“): daržovių sriubos su sorų kruopomis, balandėlių su ryžiais ir grybais ir kt.

Seniau per Žolinę lietuviai ant šventinio stalo dėdavo 12 patiekalų iš naujo derliaus. Kepdavo duoną, gerdavo girą, mėgaudavosi daržovių ir grūdų valgiais. Vaišindavosi iki soties, o ko nesuvalgydavo – atiduodavo vargšams. Ir jūs pagaminkite šeimai nors kelis tradicinius patiekalus.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!