Naujas leidinys „Joga ir ajurveda“ – laimingam gyvenimui

Leidinio „Joga ir ajurveda“ viršelis / Redakcijos archyv.
Leidinio „Joga ir ajurveda“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-04-06 11:31
AA

Daugelis jogą praktikuoja, kad taptų sveikesni, energingesni, numestų svorio ar geriau atrodytų. Išmanydami ajurvedos mokslą galime įveikti stresą, atsikratyti įtampos ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

Šis naujasis praktiškas leidinys tebūnie tarsi raktas į laimę kiekvienam. Joga ir ajurveda pataria, kaip gyventi sveikai, o svarbiausia – laimingai.

Joga ir ajurveda pataria, kaip gyventi sveikai, o svarbiausia – laimingai.

Nori priminti mums apie materialaus pasaulio laikinumą, praplėsti žinojimo ribas, atsikratyti įpročių, kurie trukdo būti laisviems, tam tikrais pratimais sustiprinti fizinį kūną, nuraminti protą ir gyventi harmoningai su savimi ir aplinka. Jeigu būtent to ir siekiate – šis l00 psl. leidinys kaip tik jums!

Jūsų dėmesiui – interviu su buvusia žinoma leidėja Eva Tombak „ Mane pokyčiam įkvėpė joga“. Jūsų smalsumui – pokalbis su jogą praktikuojančiomis garsenybėmis ir atviri atsakymai kaip realiai ši dvasinė praktika paveikė jų gyvenimo kokybę. Rasite ir daugybę profesionalių jogos instruktorių patarimų. Kaip teisingai išsirinkti jums tinkančią jogos rūšį, kokias asanas ir kaip atlikti, kodėl svarbu jas daryti taisyklingai, atsakymai į klausimus kaip praktikuojnat jogą atsikratyti nugaros skausmų, vidinės įtampos, nerimo, pykčio, baimės.

Taip pat garsiausių pasaulio guru nuorodos kelyje į laimę, kuri slypi paprastuose dalykuose. Visas šūsnis naudingų patarimų kaip švarinti savo kūną ir mintis, aplinką, subalansuoti došas, ajurvedos pagalba išvengti virškinimo sistemos ligų, kodėl rinkdamiesi maistą turime paisyti savo došos ir kaip sužinoti, kuriai iš jų priklausote.

Rasite ir puikiausių, sveiko indiško maisto receptų, sužinosite, kaip pasigaminti panyro, humuso, kūną, mintis ir jausmus šildančios prieskoninės arbatos. O jei kartais skanėstų padaugintumėte, kada laikytis dietos. Ekadašo dienos tam puikiai tam tinka. Tie, kas reguliariai jo laikosi žino, kokios lengvos ir skaidrios mintys po jo būna, koks gėris ir ramybė užpildo sielą ir kokia beribe, besąlygiška meile norisi dalytis su visu pasauliu. Ko jums visiems, ieškantiems kitokios gyvenimo kokybės ir linkime.