Naujasis žurnalo „Ji“ numeris jau čia!

JI_38 virselis
JI_38 virselis
Šaltinis: Ji24.lt
A
A

Sveikos, mielosios, mėgstančios gaminti, skanauti ir vaišinti! Naujasis žurnalo „Ji“ numeris jau turbūt guli ant jūsų virtuvinio stalo ar ant komodos miegamajame? Nepastebėti jo iš tolo – neįmanoma. Šįkart jums dovanojame ne tik naudingų, praktiškų temų, bet ir knygelę su 11 daržovių pyragų receptų! Taigi ilgėjančiais rudens vakarais nuobodžiauti neturėsite kada.

Turbūt nuėmusios rudeninį derlių sukate galvą, kur dėti, kaip kuo ilgiau išlaikyti tiek daržo gėrybių? Rauginkite ir mėgaukitės daržovėmis visą žiemą. Mitybos žinovai sako, kad rauginti galime net tik kopūstus ar agurkus. Kad tokie produktai sveikesni nei marinuoti. Pasidomėjome, kuo jie naudingi ir ką galime užsiraugti. Plačiau apie tai skaitykite numerio temą „Raugti galite ne tik kopūstus!“.

Na, svečiuose šįkart – neatspėsite! Retai sutiksi švyturio prižiūrėtoją! Palangiškis Aidas Jurkštas apie švyturius galėtų kalbėti valandų valandas. „Švyturiai ne tik padeda jūrininkams rasti krantą, jie yra tikėjimo, vilties simboliai. Jie spinduliuoja šilumą, taurią tylą, žodžiais neatkartojamą dramatiškumą“, – sako į farologiją, mokslą apie švyturius, įsitraukęs vyras. Daugiau sužinosite atsivertę interviu „Švyturiai visada bus reikalingi“.

„Užverbuotos moterys ir merginos dažniausiai išvežamos į viešnamius, jauni vyrai priverstiniams juodiems darbams už menką atlygį arba yra įtraukiami į nusikalstamą veiklą, turi gabenti kontrabandą“, – sako Dingusių žmonių šeimų paramos centro direktorė Natalja Kurčinskaja. Ir tai ne ištrauka iš detektyvinio filmo ar romano. Tai šių dienų tikrovė. Plačiau šia opia tema skaitykite interviu „Prekyba žmonėmis vyksta ir XXI amžiuje“.

Išeidami į darbus ar išvykdami pailsėti, išjungiate visus buitinius prietaisus, uždarote langus, užrakinate duris ir vis tiek jaučiatės nesaugūs? Laikas pagalvoti apie patikimą būsto apsaugą. Vien ko vertas jausmas, jog padarėte viską, ką galėjote, kad juos apsaugotumėte... Domina šiuolaikinės apsaugos sistemos? Svarstote, kokių jų yra? Nepraleiskite straipsnio „Šuo ar signalizacija?“.

Kad kartu su darganotu oru nesubjurtų ir nuotaika, įsigykite keletą be galo naudingų daiktų. Kalbame apie šiltą, patogų paltą ir drėgmės nepraleidžiančius aulinukus. Tos, kurioms visiškas šaltis yra +5 ℃, dar turėtų pasidairyti pirštinių, kepurės ir šaliko. Kas madinga ir patikimai apsaugo nuo lietaus bei šalčio, patarimų ieškokite straipsnyje „Kai atslenka dargana...“.

Pasklidus žiniai, kad teliko vos keturi mėnesiai, kol galima deklaruoti gyvenamąją vietą, daugeliui kilo klausimų, kaip elgtis, jei laikinai žmogus nuomojasi ar nuomoja būstą. Ar priregistravus bute kitus žmones, jie neįgis teisės į būstą. Ką prarasime nedeklaravę gyvenamosios vietos? Ar tikrai teliko tik vos keli mėnesiai? Plačiau apie tai – straipsnis „Deklaruoti gyvenamąją vietą apsimoka“.

Dauguma mūsų laikomės vienokios ar kitokios pozicijos: konfliktų vengiame arba juos siekiame spręsti. Vengiantys žmonės šalinasi nesutarimų, bijodami pakenkti kitų jausmams ar sutrikdyti komandos darbą. Konfliktų sprendėjai, atvirkščiai, siekia teisybės ir dažnai praranda kantrybę, kai kiti nesielgia taip pat. Kuris būdas geresnis, sužinosite perskaitę psichologės Rasos Aukštinaitytės straipsnį „Ar mokame spręsti konfliktus?“.

Nekepusiems lazanijos atrodo, kad ją paruošti yra tikras iššūkis, bet iš tikrųjų lakštinių apkepą pagaminti visai nesunku. Ir tai vienas iš trijų šio patiekalų pranašumų. Kokie dar du? Žinoma, nuostabus skonis ir skalsumas – iškepusi gardžiąją lazaniją galite vaišinti būrį svečių! Receptų ieškokite straipsnyje „Lazaniją iškepti lengva!“.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!