Naujausiame „Editos“ numeryje skaitykite: „Ar tikėti horoskopais?“

Žurnalo „Edita“ spalio mėnesio viršelis / „Shuterstock“ nuotr.
Žurnalo „Edita“ spalio mėnesio viršelis / „Shuterstock“ nuotr.
Šaltinis: „Edita“
2014-10-02 15:00
AA

Žiniasklaida keičiasi, aktualijos – taip pat. Viena, kas pastovu ir niekada neišeina iš mados, – tai horoskopai. Ir jie skaitomi ne tik dėl pramogos. „Gallup“ apklausų duomenimis, horoskopų prognozėmis kliaujasi apie 28 procentai Vakarų pasaulio žmonių.

Ar tikrai tas pats horoskopas gali tikti milijonams Mergelių, Dvynių, Skorpionų? Ar visus juos tą dieną aplankys žadama sėkmė arba ištiks numatoma bėda? Jūsų dėmesiui – spalio numerio „Editoje“ skaitytojų pageidavimu parengta tema „Ar tikėti horoskopais?“.

Be šio, dar rasite daugybę aktualių ir puikių straipsnių. Pavyzdžiui, apie dažniausiai daromas stiliaus klaidas. Juk nė viena nenorime atrodyti prastai, tiesa? Tema „Pakalbėkime apie sutuoktinių pareigas“ patiks toms, kurios ieško harmonijos šeimoje.

Sveikos gyvensenos aistruolės sužinos visą tiesą apie žuvį – dietologai pataria, kiek ir kokios valgyti, kad nepakenktume sveikatai. Aistringosios serialų mėgėjos irgi nudžiugs galėdamos iš arti susipažinti su neseniai Lietuvoje pradėtos rodyti melodramos „Kurt Sejitas ir Šura“ žvaigždėmis.

Na, o geriausia dovana ištikimosioms skaitytojoms – 16 puslapių virtuvės gidas „Gaminame žingsnis po žingsnio“. Gardūs, paprasti ir aiškiai pateikti receptai kiekvienai leis pasijusti virtuvės virtuoze. O rudenį gaminti – geriausias metas.

Taigi gerų jums emocijų, pyragais kvepiančių namų ir šilumos širdyse, Jūsų „Edita“!