Naujos detalės apie Kipre dingusią A.Jonušienę: konfliktas su partneriu ir „paskandintas“ telefonas

Asta Jonušienė / Renginio organizatorių nuotr.
Asta Jonušienė / Renginio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-07-08 22:22
AA

Pirmadienį Lietuvą pasiekė žinia apie renginių organizatorės, buvusios Vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ prezidentės Astos Kybartaitės-Jonušienės dingimą. Artima jos draugė atskleidė, kad moteris planavo grįžti į Lietuvą, tačiau gimtinės taip ir nepasiekė. Aiškėja ir kitos detalės apie paskutines Astos dienas iki dingimo.

Apie žinomos lietuvės Astos Kybartaitės-Jonušienės dingimą pirmiausia pranešta Kipro policijos puslapyje cypruspolicenews.com.

„Policija prašo informacijos, galinčios padėti surasti 51 metų Astą Kybartaitę Jonušienę iš Lietuvos, kuri nuo 2024 m. liepos 3 d. dingo iš savo gyvenamosios vietos Pafoso mieste.

Dingusioji apibūdinama kaip liekno kūno sudėjimo, maždaug 165 cm ūgio, šviesių plaukų ir mėlynų akių. Išeidama ji vilkėjo baltą ilgą suknelę, avėjo geltonus batus, ant rankos turėjo apyrankę su tamsiais akmenukais.

Dingo Asta Jonušienė / Ekrano nuotr.

Asmenis, turinčios informacijos, kuri galėtų padėti ją surasti, prašome susisiekti“, – skelbiama Kipro policijos puslapyje.

Pirmadienio popietę apie buvusios Vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ prezidentės A.Jonušienės dingimą suskubta dalintis ir socialiniuose tinkluose. Prie moters paieškų prisidėjo ir Kipre gyvenantys lietuviai, o tarp jų ir ne vienerius metus su moterimi bendravusi draugė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi).

Pastaroji portalui Žmonės.lt teigė, kad A.Jonušienė buvo jos tėčio, mirusio prieš kelerius metus, draugė.

Apie Astos dingimą moteris sužinojo pirmadienio rytą iš Kipro policijos pranešimo.

„Kurį laiką, po tėvelio mirties, su Asta nebendravome. Tačiau gyvenome tame pačiame mieste. Žinojome viena apie kitą, kas kuo užsiima“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

Asta Jonušienė (43 nuotr.)
+37

Moters teigimu, pastaruosius kelerius metus Asta gyveno su kipriečiu. Paaiškėjo, kad likus vos kelioms dienoms iki A.Jonušienės dingimo, tarp jų įsiplieskė nesutarimai.

„Jie pykosi liepos 1 ar 2 dieną. Pasak mūsų draugo lietuvio, Astos telefoną kiprietis „paskandino“. Nežinau ar jūroje, ar baseine. O nuo liepos 3 jinai paskelbta dingusi“, – atskleidė Kipre gyvenanti lietuvė.

Ji taip pat atskleidė, kad dingusi A.Jonušienė planavo grįžti į Lietuvą, tačiau gimtinės taip ir nepasiekė.

„Kita jos draugė mane informavo, kad liepos 5 dieną jinai planavo grįžti į Lietuvą ir aplankyti mamą bei draugus. Tačiau nėra aišku ar jinai jau turėjo skrydžio bilietą“, – Žmonės.lt sakė dingusios moters draugė.

Apie lietuvės dingimą moteris kalbėjosi su jos dukra ir Lietuvoje gyvenančia drauge. Pastaroji, anot jos, paskutinį kartą su Asta bendravo birželio pabaigoje.