Kipre dingo buvusi asociacijos „Racing Ladies“ prezidentė Asta Jonušienė: lietuvės ieško policija

Asta Jonušienė / Asmeninio albumo nuotr.
Asta Jonušienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-07-08 15:17
AA

Skelbiama apie dingusią žinomą lietuvę Astą Kybartaitę-Jonušienę – buvusią Vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ prezidentę, renginių organizatorę. Kipre pastaruoju metu gyvenusios moters ieško vietos policija.

Apie Astos Kybartaitės-Jonušienės dingimą skelbiama Kipro policijos puslapyje cypruspolicenews.com.

„Policija prašo informacijos, galinčios padėti surasti 51 metų Astą Kybartaitę Jonušienę iš Lietuvos, kuri nuo 2024 m. liepos 3 d. dingo iš savo gyvenamosios vietos Pafoso mieste.

Dingusioji apibūdinama kaip liekno kūno sudėjimo, maždaug 165 cm ūgio, šviesių plaukų ir mėlynų akių. Išeidama ji vilkėjo baltą ilgą suknelę, avėjo geltonus batus, ant rankos turėjo apyrankę su tamsiais akmenukais.

Asmenis, turinčios informacijos, kuri galėtų padėti ją surasti, prašome susisiekti“, – skelbiama Kipro policijos puslapyje.

Taip pat skaitykite: Naujos detalės apie Kipre dingusią A.Jonušienę: konfliktas su partneriu ir „paskandintas“ telefonas

Dingo Asta Jonušienė / Ekrano nuotr.

Apie lietuvės dingimą feisbuke pirmadienį pranešė ir Kipre gyvenanti Ugnė Gudeliauskaitė.

„Dingo Asta Jonušienė (Fb: Asta KY). Kadangi turime bendrų draugų feisbuke, gal kas kažką žinote? Paieška paskelbta liepos 3 d. Paskutinė žinoma buvimo vieta Pafosas/Kipras. Pafose gyveno apie 3-4 metus.

Tikimės, kad tiesiog išvyko kitur!“ – feisbuke rašė U.Gudeliauskaitė.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su Ugne, ji teigė, kad A.Jonušienė buvo jos tėčio, mirusio prieš kelerius metus, draugė.

Apie Astos dingimą U.Gudeliauskaitė sužinojo pirmadienio rytą iš Kipro policijos pranešimo.

„Kurį laiką, po tėvelio mirties, su Asta nebendravome. Tačiau gyvenome tame pačiame mieste. Žinojome viena apie kitą, kas kuo užsiima“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

Ugnės teigimu, pastaruosius kelerius metus Asta gyveno su kipriečiu.

Apie lietuvės dingimą U.Gudeliauskaitė kalbėjosi su jos dukra ir Lietuvoje gyvenančia drauge. Pastaroji, anot Ugnės, paskutinį kartą su Asta bendravo birželio pabaigoje.

Taip pat skaitykite: Naujos detalės apie Kipre dingusią A.Jonušienę: konfliktas su partneriu ir „paskandintas“ telefonas

Asta Jonušienė (43 nuotr.)
+37