Nausėdų dukra Gedailė parodė mylimąjį užsienietį: atostogų kadre – aistringas bučinys

Gitanas Nausėda su žmona Diana, Gedailė Nausėdaitė / BNS Foto ir Instagram nuotr.
Gitanas Nausėda su žmona Diana, Gedailė Nausėdaitė / BNS Foto ir Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-04 13:39
AA

Antrai kadencijai išrinkto prezidento Gitano Nausėdos dukra Gedailė Nausėdaitė savo asmeninį gyvenimą saugo nuo pašalinių akių – moteris retai pasirodo viešuose rengiuose, o ir apie save nelinkusi atvirauti. Visgi socialiniuose tinkluose retsykiais pasidalija kasdienybės akimirkomis, kuriose – ir mylimasis.

Nors apie asmeninį gyvenimą neatvirauja, G.Nausėdaitė socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje kiek aktyviau dalijasi kasdienybės ir kelionių akimirkomis.

Visai neseniai G.Nausėdaitė su savo sekėjais džiaugėsi kelionės į Siciliją kadrais. Šioje saloje Gedailė leidžia leidžia su mylimuoju Michaeliu. Vyras socialiniuose tinkluose nurodęs, kad dirba fotografu ir gyvena Berlyne.

Dalindamasi aktyvios kelionės po Siciliją įspūdžiais, pora nevengia ir kiek romantiškesnių kadrų – pasidalijo ir aistringo bučinio nuotrauka.

Gedailė Nausėdaitė su mylimuoju / Instagram nuotr.

Panašu, kad moters santykiai su Michaeliu trunka jau ne vienerius metus – 2022-aisiais vyras socialiniuose tinkluose pasidalijo bendromis nuotraukomis, kuriose matyti, kad kartu su mylimąja Gedaile laiką leido Lietuvos kurortuose.

G.Nausėdaitė ne vienerius metus gyveno užsienyje. Moteris 2019-aisiais Belgijoje baigė architektūros studijas.