Negirdėti faktai apie K.Kerbedį: nuo netikėtų pravardžių anūkams iki ypatingą titulą slepiančios giminės

Kastytis Kerbedis / Indrės Dambrauskės nuotr.
Kastytis Kerbedis / Indrės Dambrauskės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-13 11:08
AA

„Gero vakaro šou“ žiūrovai išvydo nenugalimą duetą – legendinį dainininką Kastytį Kerbedį ir jo vadybininką bei grupės „Naktinės personos“ įkūrėją Arą Vėberį. Pastarasis atskleidė darbo su lietuviškos scenos grandu užkulisius, o pats Kastytis žiūrovams pažėrė ir daugiau netikėtų faktų – nuo to, kaip vadina savo anūkus, iki to, ką slepia jo giminė…

K.Kerbedis - kaip niekad atviras ir mielai su visais gerbėjais dalijosi mažai kam girdėta informacija. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad K.Kerbedis ne tik drąsiai gali vadintis bajoru, bet jo šeima netgi turi savo giminės bajorų vėliavą?

„Apie šią bajorystę sužinojau iš amžiną atilsį savo tėvuko. Jis, kartu su broliu, pradėjo per įvairius žmones ieškoti archyvų – visas šis darbas truko net 5 metus“, – netikėtas detales atskleidė K.Kerbedis, o laidos žiūrovai išvydo ir ypatingą giminės vėliavą.

Kastytis Kerbedis ir Aras Vėberis / TV3 nuotr.

Tačiau bajoriškos šaknys – ne vienintelė įdomi detalė apie garsaus dainininko šeimą. Pasirodo, kad Kerbedžiai garsėja ir dvynukais! „Pats esu iš dvynių, o vienas mano sūnus taip pat turi dvynukes“, – pasakojo dainininkas.

Dar vienas K.Kerbedžio pomėgis – visiems brangiausiems savo žmonėms suteikti originalias, neretai įdomias detales slepiančias pravardes.

„Kai mano sūnui gimė mergaitė ir man pasakė jos vardą, pripažinau, kad dabar jo neįsidėmėsiu – įsiminsiu jį po to. Ir, vietoje to, įkaliau jai savo. Tad, kaip dukros Konstancijos sūnų Taurą vadinu bryliku, taip pas Kasparą gimė Baltoskandijos baseino princesė. Žmonės, kuriuos myliu ir kurie man yra artimi – visa mano giminė ir muzikantai – turi pravardes“, – pasakojo jis.

Taip pat žiūrovų laukė ir linksmas žaidimas. Jo metu Mindaugas Stasiulis kitiems dviem laidos vedėjams – Dijorai Petrikonytei ir Justinui Jankevičiui – uždavė įvairius klausimus apie K.Kerbedį, o šie turės atspėti atsakymus. Nuo to, kas yra didžiausia dainininko baimė, iki to, kokiu atlikėju jis žavisi labiausiai – Dijoros ir Justino laukia nelengvi spėjimai! Ar jiems pavyks bent į vieną klausimą atsakyti teisingai?

Kastytis Kerbedis ir Aras Vėberis / TV3 nuotr.

Dar linksmesnė laukė antroji Justino, Mindaugo ir Dijoros specialių „Agroolimpiados“ siužetų rungtis, kurios metu kiekvienas išbandė arimą… Juoko ašaras šluostėsi ne visi – vienas vedėjas kaip reikiant susierzino dėl galutinio šios rungties rezultato!

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!