Neįprasti ledukų formelių panaudojimo būdai

Ledo kubeliai / Shutterstock nuotr.
Ledo kubeliai / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-07-23 15:00
AA

Ką dažniausiai šaldote ledukų formelėse? Atsakymas tikriausiai gana įprastas – vandenį. Tačiau ledukų formelės gali pasitarnauti ir kitiems dalykams – išbandykite!

Užsišaldykite uogų

Ledukų formelės gali pasitarnauti ne tik vandeniui šaldyti: dėkite uogas, žoleles, pasiruoškite svieto mišinių, pomidorų pastos ir t. t.

Kas gali būti geriau karštą vasaros dieną iš šaldiklio išsitraukti ledukų ir įsimesti į vandenį ar sultis. Tačiau jei vandenį užšaldysite su uogomis (braškėmis, avietėmis, žemuogėmis, mėlynėmis ir pan.), turėsi dar skanesnių ledukų!

Beje, galite dėti ne tik uogų, bet ir mėtų lapelių, citrusinių vaisių gabaliukų – fantazijai ribų nėra.

TAIP PAT SKAITYKITE: Grožį padės puoselėti valgomoji soda: 4 netikėti panaudojimo būdai

Kosmetiniai ledukai. / Fotolia nuotr.

Pasigaminkite prieskonių mišinių

Turimu žalumynus (krapus, bazilikus, petražoles ir pan.) susmulkinkite, sudėkite į formeles ir užpilkite alyvuogių aliejumi arba tirpintu sviestu. Prieš ruošdami valgį tik išsiimsite iš šaldiklio ir galėsite įmesti į keptuvę. Tą patį galite padaryti, jei liko šlakelis aliejaus ar riebalų ir jų nenorite išmesti.

Pasiruoškite pomidorų pastos

Turite šiltnamyje prinokusių pomidorų? Nusiskinkite, nuo jų nulupkite odeles, minkštimą sutrinkite ir gautą masę išpilstykite į ledukų formeles. Kai norėsite gaminti makaronus ar kitą patiekalą, išsitrauksite ir galėsite panaudoti kaip padažą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Klaidos, kurias darote tiekdami ir valgydami sūrį

Žolelės ledukų formelėse / Shutterstock nuotr.

Pasigaminkite valymo priemonių

Užpildykite ledukų indą actu ir citrusinių žievelėmis, užšaldykite, tada išmeskite jį į unitazą – puikus natūralus gaiviklis.

Šokolado saldainiai su braškėmis

Draugus ir artimuosius galite nustebinti savo pačių gamintais šokolado saldainiais su braškėmis. Nusipirkite tikro juodo šokolado, jį ištirpinkite ir supilkite į ledukų formeles, o tada įdėkite po vieną braškę ar kitą uogą (priklauso nuo jūsų skonio). Palaikykite šaldiklyje maždaug valandą laiko ir galėsite vaišinti svečius.

Padės puoselėjant grožį

Ledo kubelių su įvairiais priedais (levandomis, mėtomis, citrinų gabalėliais ir pan.) galite užsišaldyti ir ryte jais prausti veidą: greičiau pabusite, oda bus atgaivinta, nuraminta, stangresnė, šalti ledo kubeliai padės pabusti ir atrodyti kur kas žvaliau.

TAIP PAT SKAITYKITE: Amerikietiški sausainiai su šokolado gabaliukais

Originalūs spalvoti ledo kubeliai (17 nuotr.)
+11

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!