Nelaukiant Naujųjų: karjeros ir asmenybės pokyčius pradėkite dabar

Moteris su knyga / Vida Press nuotr.
Moteris su knyga / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2016-12-29 10:11
AA

Sausio pirmoji kasmet priimama kaip startas kažką gyvenime keisti. Jei esate iš tų, kuriems norisi postūmio ir kaip išganymo laukiate naujų metų, galbūt laikas apgalvoti ir susivokti, ko norite iš gyvenimo, ir pradėti tai įgyvendinti tiesiog dabar?

Kas dažniausiai figūruoja Naujųjų pažaduose? Turtai, karjera, figūra, santykiai ir sveikata. Paskutinius tris nekart esame aptarę, tam net nereikia sausio pirmosios. Tad gal metas pradėti veikti savo karjeros, asmenybės tobulėjimo labui? Žinoma, tik jei nuoširdžiai to norite.

Siekite savo, ne kitų svajonės

Raskite mėgstamą darbą ir niekada nebeteks dirbti. Gal ir per idealistiškas šis posakis, bet tiesos jame nemažai. Norėdami iš tiesų padaryti karjerą ir būti laimingi, dirbkite tai, kas jums sekasi ir kas patinka. Kam jaučiate aistrą, o galbūt turite nerealizuotą polinkį. Nes jei darbas nepatinka, nors gal ir darote tai neblogai, niekada neišnaudosite savo potencialo, nejausite pilnatvės ir kiekvieną sekmadienio vakarą patirsite stresą, kad rytoj – ir vėl į darbą.

Taigi tikslas, kurį pamažu realizuoti galite nelaukdami sausio pirmosios, – sutelkti dėmesį į savo aistrą, o ne į tai, kas yra geriau mokama ir perspektyvu. Siekite savo svajonės, o ne primestos visuomenės ar artimųjų. Artimi žmonės, nors ir linki gero, žiūri į viską per savo prizmę ir gali neįvertinti to faktoriaus, kad gyvenime jūs norėtumėte veikti visai ką kita, nei jie įsivaizduoja.

Nusiteikite dirbti

Sėkmę patyrę žmonės svajoja daug. Tačiau jie ir investuoja daug laiko į svajonių įgyvendinimą. Ir suvokia, kad greitos sėkmės dažniausiai nebūna arba ji būna trumpalaikė. Susidarykite planą ir pradėkite nuo mažų žingsnių, neužsibrėžkite visko padaryti iškart.

Pradėkite nuo mažai, siekite daug.

Svajokite plačiai / Vida Press nuotr.

Būkite sveiki

Jei būsite pervargę, prastos nuotaikos, su nusilpusiu imunitetu, jokie pokyčiai nerūpės.

Nes tik sveikas žmogus gali sutelkti dėmesį į kitus dalykus, tobulėti ir siekti tikslų. Jei būsite pervargę, prastos nuotaikos, su nusilpusiu imunitetu, jokie pokyčiai nerūpės. Galų gale, didžiausias visų mūsų turtas yra sveikata. Būsite sveiki – būsite ir turtingi.

Taigi pasistenkite gyventi sveikiau, mokykitės susidoroti su stresu, kol jis neįsivešėjo, derinkite darbą, laisvalaikį ir poilsį.

Mokykitės

Internetas dabartiniais laikais – tai pasaulio ašis. Nenuostabu, kad ir mokytis – kad ir kokia tai sritis būtų – galima internetu. Informacijos – neaprėpiamai daug, kaip ir mokymų, vaizdinių pamokų, programėlių, tarp jų labai daug – nemokamų.

Jeigu savarankiškas mokymasis jums ne prie širdies, susiraskite bendraminčių arba lankykite kursus. Tobulinkite tai, kas jums patinka ir ko gali prireikti siekiant svajonės.

Svajokite plačiai / Vida Press nuotr.

Nepraleiskite galimybės

Galimybės – kaip saulėtekiai. Jei per ilgai lauksite, pražiopsosite.

„Galimybės – kaip saulėtekiai. Jei per ilgai lauksite, pražiopsosite“, – rašė vienas labiausiai cituojamų amerikiečių rašytojų Williamas Arthuras Wardas.

Jos gali atsirasti ne laiku, ne vietoje, tačiau geriau jų nepraleisti. Todėl turėtumėte ruoštis, kad gyvenime gali įvykti pokyčių anksčiau, nei suplanavote. Kartais tos galimybės kvepia dideliu ir sunkiu darbu – nesibaidykite to. Nes tada, kai jums atrodys, kad jau esate pasiruošę, tos galimybės bus pasiūlytos kam nors kitam. Ar kalbant apie darbą, ar apie santykius, ar apie šeimos kūrimą.

Būkite atviri galimybėms ir nebijokite. Tikėkite savimi – viskas bus gerai.