Nemalonumai Gediminui Jauniui: nuo pareigūnų gynė karantino pažeidėjus ir atsidūrė policijoje

Gediminas Jaunius
Šaltinis: Žmonės
AA

Vilniaus miesto tarybos narys, pramogų pasaulyje puikiai žinomas prodiuseris Gediminas Jaunius šeštadienio naktį įsivėlė į nemalonų incidentą. Dėl konflikto su pareigūnais žinomas vyras atsidūrė policijos komisariate.

Šaštadienio naktį,  02.14 val., Vilniaus policijos pareigūnai gavo iškvietimą dėl daugiabutyje triukšmingai besilinksminančios kompanijos. Į Krivūlės gatvę atvykę pareigūnai išrašė protokolus už Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pažeidimą, tačiau tuo viskas nesibaigė – kompaniją stojo ginti Laisvės partijos narys Gediminas Jaunius.

Politiku prisistatęs ir tikinęs kaimynystėje gyvenantis G.Jaunius ne tik trukdė policininkams dirbti savo darbą, bet ir sudrausmintas nevykdė jų reikalavimų.

Kaip rašo portalas delfi.lt, tarybos narys buvo akivaizdžiai neblaivus. Visgi, G.Jauniaus blaivumas nebuvo nustatytas, kadangi jis atsisakė pūsti į alkoholio matuoklį.

Gediminas Jaunius/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Pranešama, buvo pristatytas į Vilniaus apskrities Vyriausiąjį policijos komisariatą, kur jam surašytas protokolas dėl pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymo.

Tokį Vilniaus miesto tarybos nario elgesį  įvertino ir Laisvės partijos pirmininkė ir Vyriausybės kabineto ministrė Aušrinė Armonaitė.

„Dabar, kai esame visi pavargę nuo karantino suvaržymų ir siekiame jų laisvinimo bet kokių žinomų žmonių, o ypač – politikų pavyzdys yra kaip niekad svarbus. Apgailestauju, kad Gediminas Jaunius neišlaikė šio egzamino. Šį atvejį turės griežtai įvertinti Laisvės partijos etikos komisija“, – socialiniame tinkle rašė A.Armonaitė.

Žmonės.lt bandė susisiekti su Gediminu Jauniumi, tačiau jis telefonu neatsiliepė. Kiek vėliau žinomas vyras savo versiją pateikė socialiniame tinkle „Facebook“.

Atnaujinta informacija:

Gegužės 12 dieną Policijos departamentas pranešė nutraukęs administracinę dėl Vilniaus savivaldybės tarybos nario Gedimino Jauniaus veiksmų, nes juose nenustatyta administracinio nusižengimo požymių. 

Dabar, kai esame visi pavargę nuo karantino suvaržymų ir siekiame jų laisvinimo, bet kokių žinomų žmonių, o...

Posted by Aušrinė Armonaitė on 2021 m. balandžio 3 d., šeštadienis
Skaitykite daugiau