Nemo prisipažino, kad nebeturi „Eurovizijos“ laimėtojo trofėjaus: „Nežinau, kur jis dabar yra“

Nemo / „Scanpix“ nuotr.
Nemo / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-19 19:38
AA

2024-ųjų „Eurovizijoje“ triumfavus nebinarinės lyties asmenybei Nemo, atliekant finalinę dainą nukentėjo laimėtojo trofėjus – krištolinis mikrofonas. Ir nors netrukus buvo įteiktas naujas, paaiškėjo, kad šiuo metu Nemo jo... nebeturi.

Kaip žinia, Švedijos mieste Malmėje vykusioje „Eurovizijoje“ gegužės 11-ąją triumfavo Nemo iš Šveicarijos.

Tuomet įteiktas ir laimėtojo trofėjus – krištolinis mikrofonas. Vis dėlto po rezultatų paskelbimo atliekant daiktą, Nemo prizą per stipriai stuktelėjo į grindis ir jis skilo. Dėl to netrukus buvo įteiktas kitas.

Nemo / „Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto dabar „Hits Radio“ laidoje Nemo prisipažino, kad šiuo metu trofėjaus neturi.

„Iš tiesų mes vis dar ieškome trofėjaus. Tiksliai nežinome, kas nutiko, bet jo nėra mano lagamine. Taigi mes dirbame, kad jį rastume. Jei atvirai, aš nežinau, kur jis dabar yra“, – pareiškė Nemo.

Kodėl nebuvo galima pasiimti trofėjaus, kuris buvo matomas per nugalėtojo spaudos konferenciją? Nemo pateikė paaiškinimą: „Jie davė man naują trofėjų, kai man įteiktas sudužo, ir tada jie pasiėmė jį atgal, nes jis nėra oficialus, tik atsarginis. Galbūt jie man jį išsiuntė, nežinau to.“

Žmonės.lt primena, kad nelaimės metu nukentėjo ne tik krištolinis mikrofonas, bet ir Nemo dešinės rankos nykštys – per spaudos konferenciją jis buvo sutvarstytas.

Tuomet Nemo į šią situaciją pažvelgė su humoru – sugretino incidentą su pergalę atnešusia daina „The Code“.

Nemo / Vida Press nuotr.

„Aš sulaužiau ne tik „kodą“, bet ir trofėjų, o dar ir susižalojau nykštį. Bet jau gavau naują [trofėjų], taigi techniškai dabar turiu du“, – per spaudos konferenciją sakė Nemo.

Tiesa, panaši situacija jau buvo nutikusi 2009 metais. Tąkart „Eurovizijos“ nugalėtoju tapęs norvegas Aleksandras Rybakas prisipažino, kad sudaužė eurovizinį trofėjų praėjus vos kelioms minutėms po to, kai jį gavo.

Po šio įvykio „Eurovizijos“ nugalėtojo statulėlės dizainas buvo šiek tiek pakeistas į tvirtesnį.

2024-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojas – šveicaras Nemo (16 nuotr.)
+10
Nemo sutikimas Ciuricho oro uoste (13 nuotr.)
+7
„Eurovizijos“ finalas Malmės arenoje (213 nuotr.)
+207