Nepažįstamosios grasinimus kentusi G.Žemaitė kreipėsi į policiją: „Tai jau palietė mano šeimą“

Gerda Žemaitė ir melaginga žinutė / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Gerda Žemaitė ir melaginga žinutė / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-18 11:50
AA

Du mėnesius su nepažįstamosios grasinimais ir šmeižtu besitaiksčiusi „TV pagalbos“ vedėja Gerda Žemaitė nebeiškentė – kreipėsi į visuomenę, ir į policiją. „Kai kurie žmonės ja tiki, turiu apsiginti“, – sako G.Žemaitė.

Socialiniuose tinkluose Gerda Žemaitė su sekėjais pasidalino nepažįstamos moters pasidalintomis žinutėmis, kurias neva rašė pati Gerda ir linkėjo „sudegti pragare“.

„Visiems, kurie tiki, jog čia rašiau aš! Noriu pranešti, kad tai fake! Niekada tokių žinučių niekam nerašiau! Vis dar naiviai tikėjau, kad nereikės savo garbės ir orumo ginti teismuose, bet panašu, kad kito kelio jau nebėra! Nes šita fake foto keliama visur kur tik įmanoma! Talpinama aferistų grupėse“, – rašė Gerda Žemaitė.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su G.Žemaite, ji atskleidė, kad visas prasidėjo dar rugpjūčio mėnesį, kai sekėjai jai pradėjo siųsti nepažįstamos moters kuriamus video apie ją.

„Kaltinimų, grasinimų man vis daugėja, tačiau dar nekreipiau dėmesio, kol tai nepalietė mano šeimos. Toji moteris viską transliuoja „TikTok“ platformoje, buria su peiliais ir linki, kad mano vaikus išnaudotų pedofilai, o aš neva jos vaiką atimsiu ir atiduosiu organams, kad apskritai užsiimu vaikų pardavinėjimu“, – pasakojo Gerda ir pridūrė, kad pasitarus su advokatu pirmiausia nusprendė rinkti informaciją ir neduoti jokio atsako, tikėdamasi, kad viskas nurims.

Tačiau paskutinis lašas buvo, kai laidų vedėjai pradėjo plūsti kaltinimai apie jos „tikrąjį veidą“, kuriuos paskatino minėta melaginga žinutė. Pasak Gerdos, tą žinutę sukūrė pati nepažįstamoji.

„Protingi žmonės supranta, kad ten net ne mano rašysena, tačiau kai pradėjau sulaukti iš svetimų žmonių kaltinimų, kreipiausi į advokatą. Man tiesiog buvo šokas, gyvenime nebuvau gavusi tiek neapykantos“, – sakė ji ir pridūrė, kad dar prieš tai kreipėsi į policiją, kuri pradėjo tyrimą.

Gerda Žemaitė / TV3 nuotr.

„Buvau apklausoje ir vėl vyksiu pirmadienį, kiek žinau su ta moterimi policija jau buvo susisiekusi. Ji viską neigia, nors visi įrodymai yra. Penktadienį ji dar internete transliavo, kad nori nusižudyti ir nužudyti savo neįgalų vaiką. Pas ją nuvyko tarnybos, paklausė, ar ji tikrai nori nusižudyti ir apsisukę išvažiavo. Man labai keista, kad laukiam, kol ateina tragedija, o tada visi puola griebtis už galvų“.

Gerdos paklausus, kodėl moteris nusitaikė būtent į ją, pašnekovė gūžtelėjo pečiais – pagrįstos priežasties nėra.

„Ji buvo išsikvietus mūsų laidą, o kolegė naujokė buvo nuvykus pas ją, tačiau tas reportažas dar net neišėjo. Tos moters nesu akyse regėjus, nežinau, kodėl ji taip elgiasi. Gal jai užsifiksavęs mano vardas su „TV pagalbos“ ir tiek“, – svarstė Gerda.

Galiausiai ji pridūrė, kad nepasiduos ir nebeleis nepažįstamai jos šmeižti bei grasinti jos šeimai. „Viešumas – mano ginklas, tai turi baigtis“, – baigdama pokalbį sakė Gerda Žemaitė.