Neseniai su K.Krysko susituokęs J.Milius – apie meilę muzikai, „Euroviziją“ ir naują eksperimentinį etapą

Jeronimas Milius ir Karina Krysko/Asmeninio albumo ir Eriko Ovčarenko nuotr.
Jeronimas Milius ir Karina Krysko/Asmeninio albumo ir Eriko Ovčarenko nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-08-02 10:41
AA

Talentingasis Jeronimas Milius – visiems gerai žinomas atlikėjas. 15 metų sunkiosios muzikos scenoje dainavusį vokalistą ir buvusį sunkiojo metalo grupės „Soul Stealer“ lyderį jau kuris laikas vis dažniau girdime naujame amplua.

Neseniai amžinąją meilę dainininkei Karinai Krysko prisiekęs Jeronimas Milius pasakoja apie lietuvišką sunkiąją muziką, solinę karjerą ir miuziklus, kuriuose jis jaučiasi lyg žuvis vandenyje.

Nuo vaikystės puoselėjama meilė muzikai

Nors Jeronimas Milius vaidina ir dainuoja daugelyje muzikinių projektų ir miuziklų, mažai gerbėjų žino, kad jis niekada nesimokė muzikos mokykloje. Nepaisant to, su pagyrimu ir raudonu diplomu mokslus baigusį būsimą dainininką muzika supo nuo pat vaikystės.

„Vaikystėje tėtis vakarais prieš miegą įjungdavo bliuzo muziką transliuojančią radijo stotį – kiekvieną vakarą užmigdavau su bliuzu. Didelė meilė šiam muzikos žanrui išaugo į važinėjimą tranzuojant po bliuzo festivalius“, – laidoje „Mano pramogos Veidai“  prisiminė Jeronimas Milius.

Jeronimas Milius laidoje „Mano pramogos Veidai“

„Namie buvo klausomas senas, geras, klasikinis rokas, kuris man labiausiai ir patinka: „Deep Purple“, „Whitesnake“, „Uriah Heep“ – šios grupės užaugino mano meilę muzikai.

Roko muzikos mokykloje neišmoksi – natų tam nereikėjo. Individualiai mokiausi pas Česlovą Gabalį ir Povilą Meškėlą, o vėliau sugalvojau studijuoti aktorinį, kur teko pavėluotai susipažinti su ritmikos ir solfedžio pradmenimis“.

Naujas eksperimentinis etapas

Dainininkas, kuris birželio mėnesį išleido naują dainą „Manyje“, neslepia, kad jo karjeroje prasidėjo naujas etapas.

„Stengiuosi išsigryninti savo, kaip solo atlikėjo, skambesį, nes su manimi nėra taip lengva. Daugelį metų su įvairiais kompozitoriais ieškau kūrinių, nes norisi turėti savo autorinių dainų, – sako Jeronimas Milius. – Tačiau neretai pasiūlius kokį nors kūrinį, mes pradedame jį keisti. Galutinis rezultatas gaunasi „ok“, bet toks rezultatas netenkina. Tikslas yra sukurti kažką tokio, kas tiktų ir man ir būtų prieinama platesniam ratui klausytojų. Dėl šios priežasties su daina „Manyje“ pradėjome eksperimentinį ciklą“.

Nuotykiai Serbijoje vykusioje Eurovizijoje

Dainininkas atvirai pasidalijo prisiminimais iš Serbijoje vykusio dainų konkurso „Eurovizija“ laikų.

„Labiausiai įsiminė tai, kaip mes dvi savaites gerai leidome laiką. Susidraugavome su mus saugojusiu asmens sargybiniu, kuris mus vežė pas save į kaimą, kepė mums ant laužo aviną.

Kiekvieną vakarą laivuose vyko įvairių šalių reprezentaciniai vakarėliai, po kurių rytai susimaišydavo su vakarais. Teko šiek tiek apsimesti, kad labai daug dirbame ir ruošiamės, o iš tikro labai gerai leidome laiką su puikia kompanija“, – prisiminė Jeronimas Milius.

Ką vaikystėje kolekcionavo Jeronimas Milius, ar dainininkas jaunystėje buvo vakarėlių liūtas ir su kokiu žinomu Lietuvos operos maestro dainavo jo senelis – apie visa tai ir dar daugiau sužinosite pirmadienį, 22 val. 15 min., laidoje „Mano pramogos Veidai“ per Delfi TV.

Fotogalerija:

Susituokė Karina Krysko ir Jeronimas Milius (5 nuotr.)
„Laima and Simas“ nuotr.
+2