Netikėta žinia: aktorė Toma Vaškevičiūtė laukiasi pirmojo vaikelio

Toma Vaškevičiūtė / Žmonės.lt ir LNK nuotr.
Toma Vaškevičiūtė / Žmonės.lt ir LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt, pranešimas spaudai
2023-11-11 09:56
AA

Netikėta žinia Lietuvos pramogų pasaulyje. Populiari kino ir teatro aktorė, laidų vedėja Toma Vaškevičiūtė taps mama – laukiasi pirmos atžalos. „Gyvenimas nepaliauja manęs stebinti“, – sako ji.

Šeštadienį LNK eteryje vyko kasmetine tradicija tapę nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2023“, kuriuose buvo paskelbta visuotinu balsavimu ir ekspertų komisijos išrinkta geriausia technika 36-iose nominacijų kategorijose.

Šio renginio metu pasirodė būrys garsenybių ir buvo paviešinta netikėta Tomos Vaškevičiūtės žinia.

Vienas pagrindinių – dirbtinio intelekto – vaidmenų filme atiteko būtent šiai aktorei, kuri filmavimo metu pasidalino ir netikėta, tačiau itin džiugia žinia – ji laukia šeimos pagausėjimo.

Žmonės.lt žiniomis, Toma Vaškevičiūtė kūdikio laukiasi su savo mylimuoju, architektu Aleksandru Kavaliausku.

Toma Vaškevičiūtė ir Aleksandras Kavaliauskas / Žmonės.lt nuotr.

„Jaučiuosi laiminga ir be galo džiaugiuosi, kad pagaliau galėsiu išgyventi šią nuostabią patirtį. Niekada nežinojau, kad tai tikrai įvyks mano gyvenime, bet gyvenimas nepaliauja manęs stebinti. Tai tikrai yra viena didžiausių avantiūrų, į kurią leidžiuosi ir labai stengsiuosi būti geriausia mama.

Nors kurį laiką šį džiaugsmą norėjosi tyliai pasilaikyti tik sau, darbų gausoje tokios žinios nuslėpti jau nebepavyksta, tad pagaliau šiuo džiaugsmu galiu pasidalinti garsiai su visais“, – nauju gyvenimo etapu džiaugiasi aktorė Toma Vaškevičiūtė.

Toma Vaškevičiūtė / „Elitaz“ nuotr.

Kiekvienais metais apdovanojimus prodiusuojantys kūrybos namai „Elitaz“, šiemet nustebino nauju ir netikėtu formatu ir pakvietė žiūrovus leistis į komišką apdovanojimų detektyvą.

„Šiemet apdovanojimus nusprendėme įsukti į naują formatą – visus pakvietėme narplioti dirbtinio intelekto įkvėptą detektyvą, kuris tikrai privertė ne vieną kartą nusijuokti. Filmo formatą apdovanojimuose jau esame išbandę prieš dvejus metus, sukurdami komediją, kurioje tą kart pagrindinis vaidmuo atiteko juoktis iki ašarų privertusiems Vaigauskams. Tai buvo sėkmingiausia visų metų transliacija, kurią pranokti tikimės šiemet“, – kalbėjo „Elitaz“ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Apdovanojimų detektyve į kibernetinio nusikaltimo aiškinimąsi leidosi būrys žinomų kino aktorių, muzikos žvaigždžių ir pramogų pasaulio veidų, tarp kurių aktoriai Mindaugas Papinigis, Ainis Storpirštis, Ramūnas Cicėnas, nuomonės formuotojai Rolandas Mackevičius, Mantas Stonkus, Indrė Kavaliauskaitė, Naglis Bierancas, Robertas Kalinkinas, atlikėjai Evgenya Redko, Remis Retro, Anyanya ir daugelis kitų žinomų veidų.

Pirmą kartą žiūrovai turėjo galimybę išvysti ir į naują vaikinų muzikos grupę susijungusius Rolandą Mackevičių, Mantą Stonkų ir Naglį Bierancą.

Juoko kupiname ir dirbtinio intelekto įkvėptame detektyve buvo paskelbti ir technikos geriausieji aštuoniose didžiosiose kategorijose.

Apdovanojimai „Tech Top 2023“ (66 nuotr.)
+60