Netikėtas duetas Petunija ir Česlovas Gabalis išlydi vasarą jausminga daina ir vaizdo klipu

Česlovas Gabalis ir Petunija / Nendrės Žilinskaitės nuotr.
Česlovas Gabalis ir Petunija / Nendrės Žilinskaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-08-19 15:56
AA

Netikėtas duetas – atlikėjai Petunija ir Česlovas Gabalis klausytojus kviečia vasarą išlydėti su nostalgijos bei kelionių po gražius prisiminimus įkvėpta daina „Young & Beautiful“.

„Ši daina man nuolat prisimena kelionę, kai keliavome į Santą Moniką ir naktį pravažiavome Beverli Hilsą, kuris paminėtas ir šioje dainoje. Kas kart pasijuntu lyg vėl ten nukeliavęs.

Simboliška, kad dainą išleidžiame šiuo metu, nes netrukus grįžtu į Ameriką. Rugsėjo 24 dieną besisvečiuojantiems ar gyvenantiems Čikagoje surengsime gražų koncertą prestižiniame „Rotary“ klube“, – geromis naujienomis dalijasi netrukus su grupe „Pelenai“ koncertuoti į JAV išvykstantis Česlovas.

Įrašyti kūrinį su Česlovu buvo sena atlikėjos Petunijos svajonė: „Kai tik ši daina pradėjo gimti, žinojau, kad ši daina privalo būti duetas ir mintyse girdėjau tik Česlovo balsą.“

„Kai rašiau šią dainą, įsivaizdavau du kažkada vienas kitą mylėjusius Holivudo aktorius, susitikusius po ilgų nesimatymo metų. Vėliau tie personažai mano vaizduotėje įsigyveno – aiškėjo detalės, aplinkybės, vaizdiniai iš jų gyvenimų“, – dainos gimimo aplinkybėmis dalijasi Petunija.

„Tačiau tai neturėtų būti vienintelė galima kūrinio interpretavimo versija – tarp draugų, kurie jau spėjo paklausyti šios dainos, išgirdau intriguojančiai įvairių versijų ir tuo labai džiaugiuosi bei kviečiu klausytojus pasidalinti ir su mumis.“

Nostalgišką kūrinio nuotaiką atskleidžia ir koliažinės animacijos vaizdo klipas, kurio autorė – jauna grafikos dizainerė Iveta Sendžikaitė, su kuria atlikėja susipažino socialiniame tinkle „TikTok“.

Petunija / Nendrės Žilinskaitės nuotr.

„Mane sužavėjo stilizuotas iš nuotraukų ir iškarpų sumontuotas trumpas klipas. Pirmiausia pagalvojau, kad čia užsienietės darbas, bet kai pamačiau profilyje Lietuvos vėliavėlę, nedvejodama parašiau, ir klipas, tobulai atspindintis dainos nuotaiką, netrukus gimė“.

Petunija ir Česlovas Gabalis – „Young & Beautiful“:

Atlikėja Petunija šiuo metu ruošiasi savo rudenį pasirodysiančio mini albumo leidybai. Šis kūrinys – tai pirmasis singlas iš būsimojo EP.

Šiuo metu dainos „Young & Beautiful“ vaizdo klipą galima pamatyti „Youtube“, o kitose platformose daina pasirodys nuo sekmadienio, rugpjūčio 21 dienos.

Petunija / Nendrės Žilinskaitės nuotr.