„Superkoloritas“ kviečia „banguoti“ kartu: lietuvių kalba suskambo afrikietiškai

„Superkoloritas“ / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tęstinis muzikos projektas „Sapiens Music“ karščius siūlo vyti gaiviais muzikos purslais. Šįkart išskirtinį vaizdo klipą ir dainą „Ant tilto“ pristato grupė „Superkoloritas“.

Duetas Giedrė Nalivaikaitė ir Adomas Koreniukas išduoda atradę smagų būdą panaudoti lietuvių kalbą taip, kad ši suskambėtų afrikietiškai.

„Kūrinio „Ant tilto“ istorija prasidėjo nuo priedainio. Pirmiausia uždainavome „noriu su tavimi aš banguoti, noriu su tavimi aš linguoti, noriu su tavimi aš vingiuoti. Nusprendėm, kad ritmiškai tai turi priminti Afrikos dainininkų muziką“, – pasakoja Adomas.

„Tuo metu mėgavomės kūrybinėmis atostogomis Palangoje. Pakrantėje radome tarpukario žurnalą „Pliažas“, kurį paskaitinėję greit įsitikinome, kad tam tikri dalykai kurorte nesikeičia. Pavyzdžiui, antros pusės paieškos! Pabandėme į tai pažiūrėti nerimtai ir prisiminti ir savo istorijas. Sėdėdami Palangos kavinėse ir sukūrėme dainos žodžius“, – priduria Giedrė.

„Superkolorito“ dainos „Ant tilto“ klipo filmavimo užkulisiai (28 nuotr.)
+22

Naujoji dainos versija ypatinga tuo, kad vietoje saksofono, Adomas užgroja lūpine armonikėle. „Noriu, kad besiklausydami kūrinio visi pasijustų lyg Palangoje ant tilto“, – juokiasi jis.

Grupei šie metai – ypač smagūs, mat neseniai pasirodė pirmasis jų EP albumas „Debiutas“. Vasarą „Superkoloritas“ turėjo pirmąjį koncertą, o šiuo metu įrašinėja naują singlą.

„Sapiens Music“ projekte Giedrė jau anksčiau filmavosi su grupe „Shishi“, todėl jai konceptas gerai pažįstamas, bet štai Adomas išduoda patyręs vieną kuriozą.

„Kameros to neparodo, bet kūrybinė komanda buvo išskleidusi „parašiutą“ – baltą medžiagą, ant kurios švelniai turėjo nusileisti per petį mano metama armonikėlė. Visgi, filmavimo metu armonikėlę mečiau kiek stipriau nei numatyta ir, kaip girdisi įraše, į „parašiutą“ nepataikiau“, – juokiasi jis.

„Superkoloritas“ – „Ant tilto“:

Skaitykite daugiau