„Nida Jazz Maratono“ nostalgiškas uždarymas: Nidos žiburys nenustos šviesti dalyvių širdyse

Nida Jazz Maratono uždarymas / „Nida Jazz Maratonas 2022“ organizatorių nuotr.
Nida Jazz Maratono uždarymas / „Nida Jazz Maratonas 2022“ organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-08-07 10:24
AA

22-asis „Nida Jazz Maratonas“ festivalį uždarė improvizuotas ir įvairialypė Chanda Rule & „Sweet Emma Band” grupė bei žymus Kauno bigbendas su vyriausiuoju dirigentu Jievaru Jasinskiu.

Festivalio organizatorius ir prodiuseris Leonidas Šinkarenko sako, kad šių metų festivalio tema – taika, tad įžiebti Nidos švyturį festivalio metu kaip taikos simbolį buvo svarbu norint atkreipti dėmesį į pamatines žmogaus vertybes.

Nida Jazz Maratono 2022 uždarymas / „Nida Jazz Maratonas 2022“ organizatorių nuotr.

„Turime išmokti vertinti tai, ką, atrodo, turime savaime suprantamą – laisvę. Šį festivalį pavadinau Taikos festivaliu, nes noriu, kad visi prisimintume, ką turime ir nenustotume vertinti. Festivalis yra laukiamas, jei čia atvažiuoja žmonės iš visos Lietuvos, tai reiškia jiems patinka, ką mes kuriame. Muzika vienija žmones, o tos vienybės mums labai dažnai trūksta gyvenime” – dalijasi mintimis festivalio organizatorius ir prodiuseris Leonidas Šinkarenka.

Nida Jazz Maratono 2022 uždarymas (65 nuotr.)
+59

22-ą kartą vykusiame festivalyje koncertų klausėsi gausus džiazo gerbėjų būrys. Festivalį remia mecenatas SEB bankas, generalinis rėmėjas advokatų kontora Glimstedt, pagrindiniai remėjai ERGO, Blue Bridge, Jurės medis Glulam. Festivalio automobilis – KIA.

Nida Jazz Maratono 2022 uždarymas / „Nida Jazz Maratonas 2022“ organizatorių nuotr.

Kiti rėmėjai – Tautrimo Aštrausko klinika, Švyturys – Utenos Alus, Saeco, Cube, Vero Cafe, DUV, G4S, Swanson, Nordic Idea, Kautra, Sportland, NGR servisas, Telekomunikaciniai projektai. Pagrindinis informacinis partneris – portalas 15 min. Organizatoriai dėkoja Neringos miesto savivaldybei už pagalbą organizuojant festivalį.

Nida Jazz Maratono 2022 uždarymas / „Nida Jazz Maratonas 2022“ organizatorių nuotr.

„Padėkos rėmėjams koncertų metu nėra klišė. Aš esu kiekvienam jų nuoširdžiai dėkingas. Jų dėka mes galime organizuoti šventę poilsiautojams ir Nidos svečiams. Džiaugiuosi mūsų ilgametėmis partnerystėmis ir vertinu jų indėlį. Todėl kiekvienas Ačiū yra tikras ir iš širdies,” – sako Leonidas Šinkarenka.

Festivalį finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba.

„Nida Jazz Maratonas 2022“ antra diena (118 nuotr.)
+112