Nijolė Pareigytė-Rukaitienė užminė mįslę dėl savo antrojo nėštumo

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė laidoje „Lietuvos superšefas“ / LNK nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė laidoje „Lietuvos superšefas“ / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-10-30 11:50
AA

Atrodo, kad rūpinimasis pustrečių metų dukra Patricija nė kiek nesulėtino atlikėjos Nijolės Pareigytės-Rukaitienės gyvenimo tempo. Moteris aktyviai dalyvauja įvairiuose televiziniuose projektuose, o šį šeštadienį Liutauro Čepracko kvietimu vertins ir LNK laidos „Lietuvos superšefas“ dalyvius.

Pati Nijolė Pareigytė-Rukaitienė dažnai mėgsta pabrėžti savo meilę maistui ir puikų apetitą – būtent jis ir atkreipė kitų laidos svečių ir paties Liutauro Čepracko demėsį.

Nelaukdama, kol pasibaigs dalyvių patiekalų vertinimai, atlikėja skubėdavo ištuštinti kiekvieną jai atneštą lėkštę, o greta sėdinčių kolegų Daivos Tamošiūnaitės bei Giedriaus Drukteinio kaskart paklausdavo, ar jie ketina pabaigti savo lėkštėse paliktą maistą.

„Nijole, o kaip jūsų pačios kulinariniai pasiekimai?“ – žaviosios viešnios pasiteiravo laidos šeimininkas Liutauras Čeprackas.

„Gerai, viskas puiku, mėgstu valgyti skaniai ir daug, šiandien jau irgi nemažai valgiau“, – atvirai pasisakė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

„Palauk, tai kelintą kartą tu jau šiandien valgai? Gal tu kartais vėl nėščia?“ – su malonia šypsena atlikėjos paklausė Liutauras Čeprackas.

Visų nuostabai, išgirdusi tokį klausimą moteris nepuolė išsisukinėti.

„Gal“, – teatsakė ji, paslaptingai šypsodamasi.

Ar tai reiškia, kad Nijolės Pareigytės-Rukaitienės šeimą netrukus aplankys dar vienas gandras?

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Algirdo Kubaičio nuotr.