Niko Barisas grįžta su daina „MP3“: naują kūrinį įkvėpė netikėtai aplankiusi meilė

Niko Barisas / Martyno Stankaičio nuotr.
Niko Barisas / Martyno Stankaičio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-31 19:58
AA

„MP3“ yra pirmasis kūrinys, kurį Niko Barisas pristato klausytojams po albumo „Apie blogį – ša“ išleidimo. Šiuo metu atlikėjas tiesiog kuria ir ta kūryba dalinasi su savo klausytojais.

Po albumo išleidimo praeitų metų lapkričio mėnesį Niko Barisas buvo padaręs pauzę ir nepristatė naujų kūrinių savo gerbėjams. Atlikėjas neslepia, kad vis kildavo klausimų kas bus toliau, tačiau dirbant prie kitų atlikėjų kūrybos kaip muzikos prodiuseriui, jis suprato, kad tiesiog reikia kurti ir savo kūryba dalintis su klausytojais.

„Po albumo išleidimo turėjau nemažą pauzę ties savo kūryba, bet labai daug dirbau ties kitų atlikėjų kūryba kaip muzikos prodiuseris. Tačiau bedirbant prie kitų atlikėjų kūrybos, vis kildavo klausimas „O kas dabar?“ į kurį bandžiau surasti atsakymą. Ir supratau, kad su albumu gerai „išsivėmiau“, o dabar metas tiesiog kurti. O tai ką pavyks sukurti – rodyti jums“, – dalinasi Niko Barisas.

Niko Barisas / Asmeninio archyvo nuotr.

Atlikėjas taip pat atskleidžia, kad naują dainą įkvėpė netikėtai jo gyvenime atsiradusi meilė bei šiek tiek užsimena apie savo ateities planus.

„Taip gavosi, kad netikėtai įsimylėjau ir, ta proga, meilės proga, prieš išskrendant kurti muzikos į JAV, išleidžiu naują kūrinį „MP3”. Tad kviečiu visus jo klausytis ir laukti kitų naujienų!”.

Kviečiame pasiklausyti naujosio kūrinio „MP3”: