Niujorke viešinti K.Meschino netikėtai atsidūrė „Sekso ir miesto“ premjeroje: „Negaliu patikėti, kaip pasisekė“

Karolina Meschino išvydo „Sekso ir miesto“ žvaigždes / „Scanpix“ nuotr.
Karolina Meschino išvydo „Sekso ir miesto“ žvaigždes / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-09 15:49
AA

Trečiadienį Niujorke įvyko oficiali serialo „Seksas ir miestas“ tęsinio „Ir štai kaip...“ (angl. „And just like that...“) premjera. Į Modernaus meno muziejuje vykusį renginį sugužėjo serialo žvaigždės bei kūrybinė komanda. Laiku ir vietoje atsidūrė ir socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, savo akimis pamačiusi ryškiausias kino žvaigždes.

Trečiadienio vakarą prieš fotografų blykstes prie Niujorko Modernaus meno muziejaus stojo ryškiausios žiūrovų itin mylimo serialo žvaigždės – Sarah Jessica Parker, Kristin Davis ir Cynthia Nixon. Kaip tik tuo metu šioje vietoje atsidūrė ir Karolina Meschino su bičiule. 

Neeiliniu įvykiu K.Meschino pasidžiaugė socialiniame tinkle „Instagram“. Pasak Karolinos, jas su drauge aplankė tikra sėkmė. 

„Jei nebutumėme minutėmis sudeliojusios įvykių sekos, tai tikrai nebūtume patekusios. Norėjome trumpam prastumti laiką iki vakarienės su kolektyvu ir kur nors pasišildyti, dėl to nusprendėme važiuoti į muziejų. Tas muziejus, į kurį norėjome buvo uždarytas, dėl to lėkėme į kitą.

Spėjome apsižiūrėti ir kažkuriuo metu per garsiakalbius paskelbė, kad turime užsidaryti ir prašome išeiti, o išeinant, aišku, mes nepraleidome pro akis, kad statomos foto sienelės HBO „Sex And The City“ premjerai. Dar pagalvojome, kaip faina, tikriausiai ant dienų kažkada bus renginys su visas aktoriais. Sėdome į taksi, per kamščius visą laiką prakalbėjome, kaip butų buvę visiška svajonė cast'ą pamatyti gyvai. Pradėjau googlinti, kada čia tas event'as, o pasirodo šiandien“, – rašė Karolina.

„Aišku, internete lokacijos niekur nebuvo parašyta (bet mes jau ją žinojome) tik tiesioginės transliacijos laiko pradžia buvo skelbiama. Tai aišku, apsukome taksi, per kamščius belenkiek važiavome atgal, dar spėjome kažkiek pasikrauti ragelius ir jei minute vėliau būtume atvažiavusios, nieko nebūtume radusios, nes priekinį įėjimą visą užtvėrė juodomis širmomis, o mes, užmezgusios pokalbį su paparacais, per garažus nusekėme iš paskos laukti prie galinio įėjimo, kur vyko visas veiksmas ir buvo tik spaudos atstovai.

Prisijuokėme, susibendravome su visais, gerai pašalome kažkiek ten valandų, bet buvome vienos iš dešimties ištikimiausių fanų, kurie irgi turėjo galimybę pamatyti jas iš arti“, – džiaugėsi K.Meschino.

 

Trečiadienį Niujorke įvykusi oficiali serialo premjera – ilgai laukta visuomenės. Po 17 metų pertraukos sugrįžtantis legendinis moterų serialas, kurio centre – Mirandos, Keri ir Šarlotės meilės, darbo bei sekso problemos, buvo plačiai aptarinėjams ir laukiamas su didžiausiu nekantrumu.

Amerikiečių kompanijos „HBO Max“ kūrinys pagaliau tampa pasiekiamas žiūrovams, o tai pažymėta Niujorko centre vykusiu renginiu. Modernaus meno muziejuje surengtoje premjeroje daugiausiai dėmesio skirta pagrindines herojes įkūnijusioms aktorėms – Sarah Jessicai Parker, Cynthiai Nixon ir Kristin Davis.

„Sekso ir miesto“ tęsinio „Ir štai kaip...“ premjera Niujorke / „Scanpix“ nuotr.

Pagrindinė serialo aktorė Sarah Jessica Parker premjeroje pasirodė su vyru Matthew Brodericku ir sūnumi Jamesu. Už rankų susikibusi trijulė šypsodamasi pozavo fotografams, tačiau didžiausias dėmesys vis tik krypo į Sarah Jessicą Parker, kuri sužibėjo specialiai jai siūtos „Oscar de la Renta“ vakarinės suknelės ir apsiausto dėka.

Fėjiška suknelė pasižymėjo akį traukiančiomis detalėmis: iškirpte, rožiniu tiulio sijonu ir karoliukų dekoracijomis, o ansamblį puikiai papildė rožiniai smailianosiai bateliai bei elegantiška šukuosena.

„Sekso ir miesto“ tęsinio „Ir štai kaip...“ premjera Niujorke / „Scanpix“ nuotr.

10 dalių serialas „Ir štai kaip...“ pratęsia „Sekso ir miesto“ legendą, kurio paskutinės serijos parodytos prieš 17 metų. Vis tik, kuriant serialo tęsinį, pasikeitimų neišvengta: Kim Cattrall, anksčiau atlikusi Samantos vaidmenį, naujose serijose nebepasirodys.

Seriale bus pasakojama apie brandesnių pagrindinių herojų gyvenimą įkopus į penktą dešimtį. Naujajame sezone Keri su kolege komike Che Diaz kuria tinklalaidę, Šarlotė gyvena savo tobulą gyvenimą – lanko dukters fortepijono rečitalius ir grožisi hortenzijomis savo svetainėje, o Miranda mėgaujasi laiku su šeima: vyru Steve ir sūnumi Brady.

Į „Sekso ir miesto“ tęsinį sugrįžta ir kiti personažai: ponas Šaunusis, kurį vaidina Chrisas Nothas, Šarlotės geriausias draugas Anthony Marentino, įkūnijamas Mario Cantone ir jos vyras Harry Goldenblattas, kurio vaidmuo priklauso Evanui Handleriui.

Keliuose serialo epizoduose pasirodys ir rugsėjį netikėtai miręs aktorius Willie Garsonas, vaidinęs Keri draugą Stanfordą Blatchą.

Fotogalerija:

„Sekso ir miesto“ tęsinio „Ir štai kaip...“ premjera Niujorke (15 nuotr.)
+9