Norbertas – apie šeimą, naują būstą ir planus: „Tikiu, kad šie metai bus keičiantys mano gyvenimą“

Norbertas Liatkovskis / TV3 ir L.Griciaus nuotr.
Norbertas Liatkovskis / TV3 ir L.Griciaus nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-24 12:48
AA

Nepastebėti dainininko Norberto Liatkovskio – neįmanoma. Vaikinas stebina ne tik savo įvaizdžiu, bet ir daugybe talentų. Kad jam vieta scenoje, aišku jau eilę metų, tačiau visai neseniai prie savo aistros dainuoti, jis pridėjo ir dar vieną – salsą.

Apie visa tai žinomas vaikinas papasakos jau šį sekmadienį, TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“. Norbertas laidoje pripažino, jog anksčiau visą kūrybinį darbą patikėdavo savo komandai. Tačiau pastaruoju metu į savo dainas vis daugiau indėlio jis įdeda ir pats. Taip pat dainininkas atskleidė, kodėl vis dar nepriima koncertų pasiūlymų bei kokie yra jo ateities planai dėl albumo.

„Vilniuje gyvenu tokiame rajone, kuris yra labai arti būsimo stadiono. Todėl sakau, kad arenų kol kas nerenku, nes žmonės elementariai netilptų. Aš laukiu, kada bus pastatytas Vilniaus stadionas, kad galėčiau nuo namučių pėstute nueiti ir pakoncertuoti“, – juokavo Norbertas.

Norbertas Liatkovskis / TV3 nuotr.

Neseniai vaikinas pradėjo ir aktyviai sportuoti. Nors anksčiau apie tai nė negalėjo pagalvoti, dabar atlikėjas sportą vadina savo hobiu. Laidoje jis atskleidė, kodėl atsisakė alkoholio ir kuo atostogų metų jį sužavėjo laisvasis nardymas.

Šiuo metu atlikėjas daug laiko skiria ir savo naujų namų įrengimui. Nors būste dar trūksta daug baldų ir jaukumo, Norbertas džiaugiasi, jog įsikurti padeda ir jo mama.

Tiesa, nors Norberto tėvai skirtingais keliais pasuko prieš beveik 5 metus, vaikinas stengiasi palaikyti artimą ryšį ir su tėčiu.

„Po skyrybų su tėtuku mes nelabai bendraujame. Bet tarp mūsų yra išlikęs tas geras ryšys –tiesiog rečiau susiskambiname. Galbūt po skyrybų kažkuria prasme esame įsiskaudinę. Bet man atrodo, kad kažkuriam iš mūsų reikia peržengti tą ribą. Manau, kad tiek vienam, tiek kitam norisi pabendrauti“, – atviravo jis.

Norbertas Liatkovskis / V.Ovadnevo nuotr.

Prieš keletą mėnesių charizmatiškasis dalininkas turėjo progą sudalyvauti ir naujame TV3 šokių bei pažinimo projekte „Salsamanai“. Kuboje jis praleido beveik 3 savaites. O šioje kontrastų kupinoje šalyje, Norbertas bandė ne tik išmokti šokti salsą, bet ir stipriai pasinėrė į vietinį gyvenimą.

„Mano partnerė buvo profesionali nurautgalvė šokėja. Labai džiaugiuosi, kad man pasitaikė būtent tokia. Iš pradžių galvojau, kad esame lygiagrečiai einantys, kad kiekvienas turime lygai tiek pat energijos. O pasirodo, kad ji mane visapusiškai pranoko...“ – prisiminė Norbertas.

Labiausiai Kuboje Norbertą sukrėtė šalies skurdas ir mums įprastų daiktų deficitas. Pasak jo, komunistinio režimo valdomoje šalyje trūksta geriamo vandens, popieriaus ir net vaistų... Būtent medicininių priemonių trūkumas tapo didžiausiu iššūkiu, kai atlikėjas smarkiai susirgo. Laidoje dainininkas atvirai papasakos apie staiga ištikusią ligą ir vietinių gydytojų abejingumą.

„Aš niekada neperdedu dalykų, bet šis kartas buvo toks, kad man tikrai atrodė, jog atsisveikinsiu su visais žmonėmis ir savo gyvenimu. Ačiū dievui, kad papuolėme į turistų ligoninę...“ – sukrečiančia istorija dalinosi pašnekovas.

Norbertas Liatkovskis / V.Ovadnevo nuotr.

Nepaisant sunkių išgyvenimų, po šio projekto Norbertas grįžo pasikeitęs. O, kaip sako pats, ir dar labiau save atradęs. Kuboje vaikinas atšventė ir savo gimtadienį, o kokius svarbius žodžius paskutinę dieną tuomet ištarė komandai, sužinosite laidoje.

Smalsuoliai sužinos ir tikrąją priežastį, kodėl Norbertas rožine spalva nusidažė plaukus! „Tikėkimės, kad astrologai, ekstrasensai ir visi kiti pranašai nemeluoja, bet šie metai yra Drakono metai. Tai – mano metai. Kažkuria prasme tokiais dalykais tikiu ir manau, kad jie bus labai keičiantys mano gyvenimą“, – pokalbį užbaigė Norbertas.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadienį, 10 val. ryto tik per TV3.