Norbertas Liatkovski prabilo apie nemalonų incidentą: „Kai sutemo, mane pakvietė į lauką ir pradėjo“

Norbertas Liatkovski / Stop kadras
Norbertas Liatkovski / Stop kadras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-10 10:31
AA

Talentingi, linksmi ir pakvaišę ne tik dėl paties gyvenimo, bet ir dėl… salsos – būtent taip būtų galima apibūdinti dainininką Norbertą Liatkvoskį ir aktorę Gailę Butvilaitę. Ir nors jau netrukus su didžiausiu džiaugsmu ir jauduliu seksime jų nuotykius Kuboje, šį šeštadienį jiems lemta įveikti ir dar vieną iššūkį.

Tai suktą, tačiau visuomet nuotaiką pakeliantį TV3 žaidimą „galvOK“. Šio vakaro žaidime Norbertas tapo Vytauto Mikaičio, o Gailė – Manto Katlerio komandų draugais.

Žaidimas kupinas ne tik intrigos, bet ir atvirų istorijų – dalyviai prabilo apie didžiausias savo baimes. Pasirodo, kad viena iš jų Mantą netgi stabdo nuo… koncertų.

„Aš neinu į koncertus, nes bijau masinių susibūrimų, arba to, kad kažkas man stovėtų už nugaros. Todėl net nuėjęs į koncertą „Žalgirio“ arenoje, aš visuomet stoviu prie sienos“, – atskleidė jis.

Mantas Katleris ir Gailė Butvilaitė / Stop kadras

Gailė savo ruožtu pripažins paniškai bijanti varlių, o Norbertas papasakos net vieną su šiais gyviais susietą istoriją. „Žinodami, kad varlės man yra nemalonios, vaikystėje mano kaime chebra į stiklainį surinko daug varlių, o kai sutemo, mane pakvietė į lauką ir pradėjo jomis mėtytis. Buvau apšaudytas varlėmis!“ – pasakojo jis.

Vis dėlto diskusija apie baimes ne vienintelė, kuri sudomino visus žaidimo dalyvius. Jiems parūpo ir tai, kada žmogų dar galima vadinti jaunu? Niekam nekilo abejonių dėl neseniai 23-iąjį gimtadienį atšventusio Norberto. O štai Gailė juokėsi, kad jaunai tik atrodo – iš tiesų tokia nebėra.

Mantas tikino, kad jo mama dar šių švenčių metu jį pavadinimo „jaunuoliu“. „Bet tik kai barė, ane?“ – nepraleido progos kolegai įgelti V.Mikaitis.

Andrius Žiurauskas / Stop kadras

Tuo tarpu laidos vedėjas Andrius Žiurauskas papasakojo atvirkštinę istoriją. „Ne praėjusį, o gal užpraėjusį gimtadienį, mane sveikindama mama paglostė ir pasakė: „Seniuk, tu mano…“ – juokėsi prisiminęs jis.

Galiausiai laidoje įvyko ir netikėtas konkursas. Vieno klausimo metu vedėjas paprašė Norbertą ir Vytautą atskleisti savo pravardes. Norbertas ją atskleidė be jokių paslapčių, o štai Vytautas nuo klausimo ėmė išsisukinėti – neva, jam ir taip teko labai ilgai dirbti, kol ši pravardė išgaravo… Tiesa, V. Mikaitis neslėpė – vienas kaimynas šią pravardę puikiai prisimena ik šiol!

Norbertas Liatkovski ir Vytatutas Mikaitis / Stop kadras

Ši istorija ypatingai suintrigavo A.Žiurauską, kuris tam, kad patenkintų savo smalsumą, netgi paskelbė netikėtą konkursą. „Kas greičiausiai paskelbs Mikaičio pravardę, to laukia asmeninis mano prizas!“ – sakė jis ir net pasiūlė žiūrovams susirasti tai išduoti galintį V.Mikaičio kaimyną.

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!

Gailė Butvilaitė ir Norbertas Liatkovski televizijos žaidime (5 nuotr.)
Stop kadras
+2