Norberto ir jo partnerės Raquel santykius ištiko krizė: „Nebežinau, kokių veiksmų imtis“

Norbertas Liatkovskis ir Raquel / L.Griciaus, A.Lygnugario nuotr., TV3 stopkadras
Norbertas Liatkovskis ir Raquel / L.Griciaus, A.Lygnugario nuotr., TV3 stopkadras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-05 19:26
AA

Šou „Salsamanai“ dalyviams bet kokį džiugesį gesina faktas, kad jau netrukus su projektu teks atsisveikinti ir dar vienai porai. Visi nori nuotykį Kuboje tęsti toliau, tačiau ne visiems pavyksta rasti bendrą kalbą. O ką daryti tuomet, jei partneris nė nebenori stengtis?

Atvykęs į Kubą, pasijauti taip, tarsi ryškiausiame Salvadoro Dali paveiksle – viskas siurrealu, nelogiška, o tuo pat metu – be galo gražu. Vienoje pusėje čia matai politinį persekiojimą, nuolatinį deficitą ir žmonių skurdą, o kitoje – fantastiškus žmones, neįtikėtiną gamtą ir visur skambančią salsos muziką. Būtent tuo jau kurį laiką gyvena ir visi projekto dalyviai.

„Man atrodo, kad šis projektas yra daug daugiau nei vien tik šokis. Tai – visas komplektas visų mums nebūdingų reiškinių“, – sakė Norbertas Liatkovskis.

Norbertas Liatkovskis / TV3 stopkadras

Tačiau atsipalaiduoti negalima nė akimirkai. Šokiai sudėtingėja, o repeticijos – intensyvėja. Vila, kurioje gyveno „Salsamanai“, jau seniai tapo šokių erdve. Jaudulys apsigyveno visų mintyse, o ypatingai todėl, kad atsisveikinti su Havana teko jau antrajai projekto porai.

Tačiau, ką daryti tuomet, jei rasti bendrą kalbą su savo partnere tampa vis sunkiau? Būtent su tuo, besiruošdamas artėjančiam šokiui, susidūrė Norbertas. Jam ir jo partnerei Raquel į pagalbą atskubėjo net Monikos partneris Manuelis!

„Aš matau Norbertą kaip Moniką, tik šiek tiek mažesnę jos versiją. Jam patinka šokti ir jis tuo mėgaujasi – mus tikrai sieja emocinis ryšys. Aš jį palaikau ir man patinka žiūrėti, kaip Norbertas šoka. Jis dažnai klausia, ką galėtų dar padaryti? Ir aš turiu minčių, kaip jam padėti, nors dirbu su Monika“, – sakė Manuelis.

Norbertas Liatkovskis / TV3 stopkadras

Tačiau to, kaip stipriai ėmė klibėti Norberto ir Raquel santykiai, nepastebėti tiesiog neįmanoma. Jei anksčiau jų nesusikalbėjimo priežastis buvo kalbos barjeras, dabar situacija pasidarė ir dar sudėtingesnė – Raquel nesiėmė jokios iniciatyvos kuriant šokį.

Norbertas Liatkovskis / TV3 stopkadras

„Kas yra iš tiesų, aš nesuprantu: ar ji labai tingi, ar kažko nebenori… Nežinau, kas yra. Nuoširdžiai nežinau, kaip dabar galima kažką išgimdyti. Man nuslūgsta noras bajeruoti, nes noriu labiau susikaupti. Suprantu, kad man reikia pastūmėti Raquel prie darbo, o ne jai mane“, – sakė Norbertas.

Tuo tarpu Raquel pateikė kitą nesutarimų versiją.

„Mums trukdo kalbos barjeras – dirbant atsiranda įtampa, nes man yra šiek tiek sunku jam ką nors pasakyti“, – sakė ji.

Porai ėmė trūkti energijos ir idėjų – tą pastebėjo ir salsos mokytoja Sandra Saikauskaitė.

„Matyti Norberto situaciją yra truputį liūdna, nes jis yra išskirtinai talentingas šokėjas. Tačiau jo partnerė – kažkas unikalaus. Tokį atvejį per visą savo šokių karjerą matau pirmą kartą: kad partnerė būtų tiek gera šokėja, ir tiek visiškai neatsidavusi tam, kas vyksta“, – sakė ji.

Norbertas Liatkovskis / TV3 stopkadras

Moteris guodė Norbertą sakydama, kad jis iš visų šokėjų gali daugiausiai, nes yra apdovanotas didžiuliais gabumais. Tuo tarpu pačiam Norbertui tapo truputį pavydu stebėti, kaip kitos projekto poros dega noru kurti. O štai jų porai koją kišo kultūrų ir temperamentų skirtumai…

„Nebežinau, kokių veiksmų imtis. Žinoma, atrodytų, imk, dirbk ir viskas – atsakymas tarsi labai paprastas. Bet visa tai padaryti nėra taip lengva. Lengva tik pasakyti“, – sakė jis.

O juk konkurencijai augant, į šokį iš tiesų reikia įdėti visas įmanomas pastangas: reikia meilės, aistros ir atsidavimo. Reikia vėl patikėti, kad salsa gyva ne tik Havanos gatvėse, bet ir širdyje.

Šįkart visos likusios 7 projekto poros šoko įspūdingo grožio gatvėje, kurioje visų pasirodymus vertino nauja komisija: menininkė, dailininkas, mechanikas ir viena moteris iš susirinkusiųjų minios. Vakaro tema – kultūrų bučinys. Susiliejo Lietuva ir Kuba – šiaurietiškas kraštas ir Karibai! O Norbertas ir Raquel netgi šoko pagal paties atlikėjo lietuvišką kūrinį…

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Norbertas Liatkovskis šou „Salsamanai“ (44 nuotr.)
+38