Norbertui teko praleisti naktį Kubos ligoninėje: „Supratau, kad neištversiu“

Norbertas Liatkovski / TV3 nuotr.
Norbertas Liatkovski / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-23 16:45
AA

Šį sekmadienį žiūrovų laukia pirmoji tokia įtempta „Salsamanų“ laida. Visos 8 projekto poros bus pasiruošusios kovoti iki paskutinio prakaito lašo, nes vakaro pabaigoje projektą paliks pirmieji dalyviai. Mažiausiai balsų per visas prieš tai buvusias laidas surinkusi pora privalės atsisveikinti su Kuba. Tačiau net ir tai bus ne vienintelis lietuvių laukiantis iššūkis…

Sekmadienio vakaras kardinaliai skirsis nuo buvusių prieš tai. Dalyvių pasirodymai vyks ypatingoje Havanos gatvėje, kurioje akistata su skurdu tiesiog neišvengiama. Čia nenustebsite išvydę žmones, gyvenančius tiesiog laiptinėje, ar vienas kitą auginančius vaikus. Čia galioja savos taisyklės ir savi įstatymai. O tai, kad filmavimui bus pasirinkta būtent ši gatvė, nustebins net vietinius kubiečius.

Tačiau realybės nepaslėpsi ir nuo jos nepabėgsi. Tokia yra Kuba, tokia yra Havana ir toks bus šio sekmadienio vakaras: nepasaldintas, nenugludintas, bet iki skausmo tikras.

O dėl to, kad vienai porai jau teks palikti Kubą, įtampą kils tiesiog sekundėmis. „Manau, kad kiekvienas savo širdyje žinome, jog čia atvažiavome šokti. Norime šokti ilgai, o tai reiškia, kad tie balai yra svarbūs kiekvienam iš mūsų“, – apie komisijos vertinimus kalbės Jurgita Jurkutė.

Norbertas Liatkovski / TV3 nuotr.

Jai pritars ir Edgaras Bechter. Anot vyro, kartais patirti salsos šokio malonumą būtent tai ir trukdo – kad kiekvienas yra vertinamas.

„Mus vertina ne tik prieš publiką, bet ir prieš visą Lietuvą, suprantate? Kai tu esi vertinamas, automatiškai sau viduje iškeli egzaminą. O tada jau negali atsipalaiduoti taip smarkiai, kaip tuomet, jei gatvėje šoktum šiaip“, – mintimis dalinsis jis.

Daugybė emocijų stipriai paveiks dalyvius. O kai kurie iš jų patirs ir dar kai ką nenumatyto. Norbertas Liatkovskis staiga pasijus prastai. Ir nors iš pradžių atrodys, kad jo akyse pasirodžiusias ašaras iššaukė tik daugybė emocijų, netrukus paaiškės, kad tai – kur kas rimčiau nei tik stresas.

Norbertas Liatkovski / tv

Jo sveikatos būklė ims prastėti kone kas minutę. „Jaučiau, kad man labai paaštrėjo uoslė, ausyse padidėjo garsas. O prieš tai atėjau su tokiu jausmu, lyg kažkas būtų į pilvą man įkišęs vamzdį, ir jį nuolat pučia“, – sakys jis.

O kai sparčiai ims kilti Norberto kūno temperatūra, taps aišku – jam būtina vykti į ligoninę. „Pradėjau kratytis – atrodė, kad kaulai byra iš vidaus, surakina visą nugarą, rankas, raumenis… Iš pradžių greitosios nenorėjau kviesti – maniau, kad viskas bus gerai. Tačiau vėliau man tapo neramu – supratau, kad reikia važiuoti į ligoninę, nes aš neištversiu“, – pasakos jis.

Norbertas Liatkovski / TV3 nuotr.

Ligoninėje Norbertui netgi teks praleisti naktį. O panašius simptomus vėliau pradės jausti ir kiti dalyviai. Tačiau „Salsamanų“ noro šokti ir likti projekte, neužgesins niekas – jie ne tik stosis ant kojų, bet ir dovanos žiūrovams geriausius savo pasirodymus! Tiesa, kai kurie iš jų pasirodys beveik nerepetavę… Norbertas – ne išimtis.

O kaip dalyviams seksis, ir kuri pora pirmoji paliks projektą, išvysite jau šį sekmadienį.

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3, o neįtikėtinos kelionės laidoje „Salsamanai. Kuba“ – naujos kartos televizijoje Go3.