Norintiems sutaupyti – asmeniniai pasiūlymai: kur juos rasti ir kaip pasinaudoti?

MVI_0302.00_01_53_19.Still003 / Laura Šimkutė nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Būdai sutaupyti – kiekvienam aktuali tema. „Rimi“ siūlo pasinaudoti asmeniniais pasiūlymais – dažniausiai parduotuvėse pastebime plakatuose pažymėtas akcijas. Bet pasinaudojus asmeniniais pasiūlymais galima sutaupyti ir tikslingai – šitaip „Rimi“ parduotuvė siūlo nuolaidas, kurios aktualios būtent jums. Apie tai, kaip sudaromi asmeniniai pasiūlymai ir kaip geriausia jais pasinaudoti tinklaraštininkė Kotryna Remeikaitė kalbasi su „Rimi“ ryšių su klientais valdymo vadove Karolina Pareigyte-Kvieskiene.

Pasiūlymai pagal jūsų poreikius

Tie, kurie apsipirkinėdami „Rimi“ parduotuvėse naudojasi „Mano Rimi“ kortele, sulaukia ir asmeninių pasiūlymų. Jie sudaromi kiekvienam asmeniškai, pagal tai, ką klientas perka.

„Jeigu pas mane tarp pasiūlymų yra varškės sūris ar sumuštinis su lašiša, pas jus gali būti pasiūlymas, pavyzdžiui, kojinės. Asmeninių pasiūlymų rinkinys pas kiekvieną bus skirtingas, kadangi „Rimi“ veikia sudėtingas mechanizmas, kuris vertina kiekvieno pirkėjo pirkimo istoriją: kokias kategorijas jis renkasi, ar daug perka unikalių, skirtingų prekių“, – kaip veikia asmeninių pasiūlymų sistema pasakoja K.Pareigytė-Kvieskienė.

MVI_0302.00_01_27_06.Still002 / Laura Šimkutė nuotr.

Prekės, patenkančios tarp asmeninių pasiūlymų skirtomos į kelias kategorijas. „Pažymėtos ženklu „asmeniškai jums“ yra tos prekės, kurias jūs tikrai perkate. „Jums gali patikti“ – prekės, kurias galbūt nusipirkote kartą ar du, na o „siūlome pabandyti“ yra tie produktai, tos prekės, kurios jums galimai patiktų pagal tai, kokias prekių kategorijas esate linkę pirkti“ , – paaiškina ryšių su klientais valdymo vadovė.

Taip pat terminale galima rasti ir kuponų bei terminalo kampanijų – šias nuolaidas reikia aktyvuoti prieš pirkimą. Jų kiekis kiekvienam pirkėjui gali skirtis.

Tik jums skirtus „Rimi“ pasiūlymus galima rasti keliose vietose: prisijungus prie savo paskyros rimi.lt, „Rimi“ programėlėje telefone arba „Mano Rimi“ kortelių terminale parduotuvėse. Naudinga žinoti tai, kad terminale galima ne tik naudotis plastikine fizine „Mano Rimi“ kortele, bet galima ir skenuoti QR kodą.

Lipdukų rinkimas – asmeninėje paskyroje

Viena iš itin populiarių akcijų – tai lipdukų rinkimas. Ilgą laiką buvome pratę matyti popierines knygutes ir lipdukų krūvas pas kasininkes, bet „Rimi“ to jau nebepamatysite. Čia lipdukai renkami elektroniniu būdu.

„Jau kelis metus „Rimi“ yra atsisakę popierinių lipdukų, kadangi komandoje sergame už tvarumą. Šiuo metu vyksta specialus pasiūlymas – vyksta kampanija su „Zwilling“ puodais ir keptuvėmis. Pirkdamas su „Mano Rimi“ kortele už 10 eurų ar daugiau kiekvienas pirkėjas kaupia virtualius lipdukus ir gali pasinaudoti iki 75 proc. nuolaida „Zwilling“ prekėms.“

Lipdukų akcija (stop kadras iš reportažo) / Laura Šimkutė nuotr.

Pasinaudoti lipdukais – visai paprasta. Sukaupus 5 ar 10 lipdukų tereikia pasiimti norimą prekę iš „Zwilling“ stendo ir neštis ją į kasą. Pasinaudojus „Mano Rimi“ kortele darbuotojai matys sukauptų lipdukų kiekį ir pažymės prekę, kurią norite įsigyti su nuolaida. Toks pat principas veikia ir apsiperkant savitarnos kasose.

Sukauptų lipdukų kiekį galima pasitikrinti „Mano Rimi“ kortelių terminale, savo asmeninėje paskyroje rimi.lt arba pirkimo kvite.

Skaitykite daugiau