Norite būti lieknos ir sveikos? Atsižvelkite į savo tipą pagal stichiją!

Keturios stichijos: Vanduo, Žemė, Ugnis ir Oras / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Jei labiau vadovautumėmės savo individualiu tipu rinkdamiesi gyvenimo būdą ir mitybą, būtume kur kas sveikesnės ir lieknesnės. Ar žinote, kokiam tipui pagal astrologiją priklausote?

Visi Zodiako ženklai yra skirstomi į keturias stichijas: Vandens, Ugnies, Oro ir Žemės. Vandens stichijai priklauso Žuvys, Vėžys ir Skorpionas. Ugnies stichijai – Avinas, Liūtas ir Šaulys, Oro stichijos ženklai yra Vandenis, Svarstyklės ir Dvyniai. O Žemės stichijos vaikai yra Jautis, Ožiaragis ir Mergelė. Kokiomis savybėmis pasižymi skirtingų stichijų atstovai ir koks gyvenimo būdas jiems tinkamiausias?

Visi Zodiako ženklai yra skirstomi į keturias stichijas: Vandens, Ugnies, Oro ir Žemės. Kokiomis savybėmis pasižymi skirtingų stichijų atstovai ir koks gyvenimo būdas jiems tinkamiausias?

Žemės stichija. Svarbu – ritmas

Žemės stichija – stabilumo pavyzdys, todėl jai priklausantys žmonės yra tvirti ir pastovūs visais gyvenimo klausimais. Jie nelinkę rizikuoti, tačiau sugeba pritraukti ir išlaikyti turtus. Šiai stichijai priklausančios moterys vertina laiko patikrintus dalykus. Jei kalbėtume apie mitybą, jos linkusios pirkti ir namuose kaupti delikatesus. O žemiškai jų natūrai labiausiai reikalingas maistas, kuris padėtų palaikyti kaulų sveikatą – gausus kalcio ir baltymų: pieno produktai, ankštiniai, liesa mėsa. Be to, Žemės ženklų medžiagų apykaita lėtesnė. Jie neretai būna linkę į vegetarizmą, ypač Mergelės, kurių silpniausia organizmo vieta yra virškinimas. Jaučiai labiausiai iš visų Žemės ženklų yra linkę storėti, o Ožiaragiai – anksčiau laiko senėti. Tad visi jie turėtų įprasti reguliariai tuo pačiu laiku maitintis, stengtis jokiu būdu nepersivalgyti, tuo pačiu laiku rytais keltis, o vakare eiti miegoti. Reguliari mankšta dar niekam nepamaišė, tad ir Žemės stichijos atstovams būtina judėti. Jiems tinkamiausia lėta, nevarginanti mankšta, apie kurią kartais sakoma „tinginių sportas“ – kalanetika, joga, pilatesas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Papuošalų galia. Kurie jums tinka, o kurie sargdina?

Vandens stichija. Klausykitės savo intuicijos!

Vandens stichijai priklausantys žmonės – nepaprastai jausmingi. Jiems retas gali prilygti vidine stiprybe ir puikia intuicija. Vandens elemento moterys yra neprognozuojamos ir labai permainingos, o vyrai paslaptingi ir labai uždari. Jei kalbėtume apie tai, kokia dienotvarkė ir mityba tinkamiausia šiems žmonėms, reikėtų paminėti, kad jiems labai svarbu pakankamai vartoti skysčių, iš kurių vengti reikėtų tokių, kurie gali apnuodyti organizmą. Juk šios stichijos ženklus labai veikia Mėnulis ir Neptūnas. Jiems reikėtų pirmenybę teikti gyvam žaliam maistui: daržovėms, uogoms, vaisiams. Taip pat šios stichijos atstovams labiau nei kitiems žmonėms rekomenduojama mityba ir gyvenimo būdas pagal kraujo grupę. Išbandykite! O norėdami pajudėti rinkitės tas sporto rūšis, kurios mieliausios jūsų širdžiai. Klausykite savo intuicijos – ji tikrai pakuždės tai, kas jums geriausia.

Ugnies stichijai svarbiausia veiksmas

Ugnies stichija – galinga. Jai priklausantys žmonės aktyvūs, aistringi, mėgstantys rizikuoti, tačiau nepakantūs aplinkiniams ir labai išlaidūs. Avinui, Liūtui ir Šauliui, kad reikia daug energijos savo dideliems sumanymams ir veikloms įgyvendinti. Jos, žinoma, daugiausia gaunama iš maisto. Atrodytų, kad šių ženklų atstovai dėl savo aktyvaus gyvenimo būdo turėtų būti labai liekni, tačiau neretai būna ir atvirkščiai, nes jie nuolat jaučiasi alkani ir energiją atgauti stengiasi tiesiog šlamšdami maistą, nesirinkdami, ką deda į burną. O jei patiria stresą dėl nesėkmės, dažniausiai neviltį bando malšinti netinkamai ir neprotingai maitindamiesi, taigi greitai priauga svorio. Ką daryti? Vertėtų rinktis baltymų dietą, mažiau valgyti angliavandenių ir, žinoma, pasistengti, kad namuose būtų kuo mažiau užkandžių, kurie kristų į akis susinervinus. Mankštintis šios stichijos atstovams reikėtų aktyviai, reguliariai ir dažnai, nes tokiu būdu jie iškrauna energijos perteklių ir nusiramina.

Oras – nepriklausomas ir laisvas, tad ir šios stichijos atstovai yra permainingi, nervingi, aktyvaus proto.

Oro stichija. Nenuvarginkite savo nervų sistemos!

Oro stichija – lengva, jai priklausantys žmonės puikiai prisitaiko prie aplinkybių, yra intelektualūs ir visada kupini idėjų. Oras – nepriklausomas ir laisvas, tad ir šios stichijos atstovai permainingi, nervingi, aktyvaus proto. Ir jų gyvenimo būdas panašus, tad permainingumas greitai nuvargina nervų sistemą, kuriai atsigauti reikia lengvo, tačiau maistinių medžiagų gausaus maisto: jūsų gėrybių, produktų, kuriuose gausu vitamino B12 ( sojos, sūrio, mėsos), įvairių žalumynų. Oro stichijos atstovų medžiagų apykaita paprastai labai greita, tad jei ir priauga kilogramą kitą, labai greitai jų atsikrato vos sumažinę maisto kaloringumą. Kad būtų sveiki, jie turi laikytis režimo, nes chaotiškas gyvenimo būdas ir perkrauta nervų sistema labai greitai išreguliuoja organizmą. Jiems labai naudingi ilgi pasivaikščiojimai gamtoje. Žinoma, telefoną tokiu atveju reikėtų palikti namuose.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau