NT specialistė Indrė Servaitė: kaip užsidirbti tiek, kad į pensiją išeitumėte nesulaukę 45-erių

Indrė Servaitė  / LNK nuotr.
Indrė Servaitė / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-01-16 15:28
AA

„Ar galėčiau jau dabar išeiti į pensiją? Turbūt taip, bet man ji neegzistuoja iš viso. Laiko prie televizoriaus neįsivaizduoju, turbūt greit nupuščiau... Save 60-ies, 70-ies metų įsivaizduoju rašančią knygas, kalbančią viešai, ir mokančią moteris, kaip tapti nepriklausomomis...“, – pasakojo Indrė Servaitė, Anglijoje gyvenanti pastaruosius 12 metų.

37-erių lietuvės interviu turėtų paklausyti tie, kurie svajoja solidžiai užsidirbti nesulaukę 45-erių ar dar anksčiau išeiti į pensiją, arba bent užsidirbti tiek, kad, sulaukę solidaus amžiaus, galėtų keliauti aplink pasaulį nesukdami galvos dėl pinigų.

Vedžiodama po 130-ies kvadratinių metrų, trijų miegamųjų namą Indrė laidoje „Nuo... Iki...“ sako, kad tai vienas didžiausių jos pastarųjų metų projektų. Nupirkusi šį namą už 163 tūkstančius, ji investavo dar 80 tūkstančių, kad būtų išplėsta namo erdvė, sutvarkytas stogas, patogiau perplanuotos erdvės viduje, ir viskas įrengta taip, kad pirkėjui beliktų atsivežti asmeninius daiktus ir apsigyventi.

Verslininkė skaičiuoja, kad užbaigus pardavimo sandorį mėnesio pabaigoje ji iš šio projekto bus uždirbusi 82 tūkstančius svarų – beveik 100 tūkstančių eurų. Panašių ar mažesnių mažesnių projektų vienu metu Indrė turi ne vieną ir ne du.

Pirmą kartą į Angliją iš gimtųjų Telšių Indrė išvyko dar studijuodama ekonomikos mokslus, kaip ir daugelis studentų trumpam, užsidirbti. Dirbdama braškių laukuose ir bulvių fabrike Indrė sako, užsidirbusi nežmoniškai daug, tiksliau tuomet jai taip atrodė. Bet moters tikslas buvo pasiekti kur kas daugiau.

Kodėl du aukštojo mokslo diplomus turėjusi Indrė paliko Lietuvą? Ir kaip pradėjusi nuo darbo laukuose tapo nekilnojamojo turto eksperte, šiandien ne tik solidžiai uždirbančia, tačiau ir šio verslo subtilybių mokančia kitus?

NT ekspertės iš Anglijos Indrės Servaitės interviu – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.