Nuaidėjo Jūros šventė: įvertinkite klaipėdiečių ir miesto svečių stilių

Spalvingas Jūros šventės svečių stilius / Martyno Siruso nuotr.
Spalvingas Jūros šventės svečių stilius / Martyno Siruso nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-07-28 19:25
AA

Savaitgalį Klaipėdoje praūžė 55-oji Jūros šventė, kurios metu klaipėdiečiai ir miesto svečiai galėjo ne tik mėgautis įvairiausiais koncertais, parodomis, muge ir kitomis atrakcijomis, bet ir paganyti akis į vasarotojų aprangą.

 

Žmonės.lt skaitytojus kviečia pažiūrėti galeriją ir klaipėdiečių bei miesto svečių stilių Jūros šventėje įvertinti komentaruose! 

Spalvingas Jūros šventės svečių stilius (73 nuotr.)
+67

Jūros šventė kasmet į Klaipėdą privilioja šimtus svečių ir turistų, todėl nenuostabu, kad minioje buvo galima pamatyti ne tik pačių įvairiausių aprangos stiliaus viražų, bet ir šiaip išskirtinių asmenybių.

Pavyzdžiui, vidury baltos dienos praeiviai galėjo pasigrožėti (arba pasibaisėti) vaizdu, kuomet vyras tiesiog plikomis rankomis nešė ant savęs apsivijusį įspūdingo dydžio smauglį.

55-oji Jūros šventė Klaipėdoje / Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr.

Nemažai vasarotojų neatsispyrė pagundai pasipuošti kokiu nors aksesuaru ar drabužiu jūros tematika, tokiu būdu puikiai prisiderinę prie šventės nuotaikos.

Dailiosios lyties atstovės puošėsi suknelėmis ir sijonais, o štai į šventę atvykusios su dviračiais pirmenybę teikė sportinei avalynei ir drabužiams.

Vis dėlto dauguma svečių rinkosi patogius ir vėsius drabužius – savaitgalio karštis privertė traukti iš spintų plonyčius paprastus marškinėlius, šortus ir minimalistinę patogią avalynę, kad valandų valandas zuiti minioje būtų patogu ir gera.

55-oji Jūros šventė Klaipėdoje / Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr.