Nukritusi nuo sūpynių Gerda Žemaitė po mėnesio išgirdo diagnozę – patyrė rimtą nugaros traumą

Gerda Žemaitė / Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„TV pagalbos“ reporterė Gerda Žemaitė liepos pradžioje socialiniuose tinkluose pasidalijo nemalonia patirtimi – su šeima atvykusi pailsėti į nuosavą namelį prie Vištyčio ežero besisupdama ant sūpynių ji nukrito ir susižeidė nugarą. Nors tuomet, kaip sako Gerda, ligoninėje išgirdo patikinimą, kad jos nugara sveika, praėjus mėnesiui moters nuogąstavimai pasitvirtino.

Prisiminusi skaudų įvykį, Gerda Žemaitė socialiniuose tinkluose pranešė, kad po mėnesį užsitęsusių skausmų paaiškėjo tikroji traumos diagnozė. Pasirodo, kad nukritus nuo sūpynių Gerdai lūžo stuburo slankstelis. Šią žinią ji patvirtino ir portalui Žmonės.lt.

„Dieną dar galėdavau iškentėti, tačiau naktimis jaučiau didžiulį skausmą nugaros srityje. Teko dar kartelį kreiptis pas gydytojus. Galiausiai paaiškėjo, jog be traumų neapsieita – man lūžo stuburo slankstelis“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Gerda. Jai šiuo metu paskirtas dviejų savaičių poilsis ramybės būsenoje, o vėliau teks apsilankyti ne vienoje procedūroje. 

Visą situaciją kiek plačiau ji aprašė ir savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

„Jei mane gerai pažįstate, tikrai žinote, kad man labai patinka suptis! Galėčiau valandų valandas pralesti sėdėdama ant sūpuoklės ir svajingai stebėdama, kaip lengvos kojos kyla link dangaus ir leidžiasi žemyn!

Tačiau vieną dieną smagią pramogą pušų apsuptyje sudrumstė stiprus smūgis žemyn. Net nespėjau suvokti, kas vyksta! Tik pajutau žvėriškai aštrų skausmą nugaroje! Valandą laiko tysojau ant žemės galvodama apie blogiausią scenarijų – lūžo stuburas! Ir ką jūs manot, ši diagnozė pasitvirtino dabar, praėjus daugiau nei mėnesiui po įvykio!

Gerda Žemaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Nors trauma įvyko prieš pusantro mėnesio, tąkart rentgenas nerodė, arba Marijampolės priėmime budėjęs traumatologas nematė stuburo slankstelio lūžimo! Nors skausmas nugaroje kasdien intensyvėjo, buvau tikra, kad pergyventi nėra dėl ko, juk nieko rimto! Grįžau netgi į sporto salę (ačiū Dievui, kad neprisidariau daugiau žalos).

Tačiau bloga nuojauta kuždėjo, kad reikia ieškoti skausmo priežasties, tad nuvykau pasidaryti magnetinio rezonanso tyrimą! Po kurio ir paaiškėjo tiesa! Nieko nekaltinu, tik džiaugiuosi, kad pavyko išvengti kur kas liūdnesnių pasekmių!“, – savo istorija pasidalijo Gerda Žemaitė.

Liepos pradžioje moteris su portalu Žmonės.lt dalijosi įvykio detalėmis. Ji atskleidė, kad visą tai įvyko dėl iš pažiūros tvirtos sūpynės konstrukcijos, kuri iš tiesų buvo nepatikima.

„Besisukiodamas žiedas atkabino karabiną ir kai buvau įsisupusi, aukščiausiame taške, viena iš grandinių pasileido ir aš kritau žemyn“, – tuo metu portalui Žmonės.lt aiškino Gerda. 

Gerda Žemaitė (5 nuotr.)
Loretos Kondratės nuotr.
+2
Skaitykite daugiau