Nyderlandai išsirinko – „Eurovizijoje“ jiems atstovaus atlikėja S10: dainuos olandų kalba

Stien den Hollander / Socialinių tinklų nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Iki didžiojo „Eurovizijos“ konkurso Turine liko kiek daugiau nei du mėnesiai. Tirpstant laikui iki gegužės, vis daugiau šalių skelbia savo atstovus ir jų dainas. Ketvirtadienį tai padarė Nyderlandai: jie pranešė, kad į Italiją siųs S10 pseudonimu žinomą dainininkę ir dainų autorę Stien den Hollander.

Savo atstovę „Eurovizijoje“ išsirinko ir Nyderlandai. Tai – S10 pseudonimu žinoma Olandijos dainininkė ir dainų autorė Stien den Hollander. Atlikėja jungiasi prie Lietuvos atstovės Monikos Liu, dainuosiančios gimtąja kalba ir pristato eurovizinį kūrinį „De Diepte“. 2022 m. „Eurovizijos“ konkurse ji dainuos olandiškai.

Naujos kartos Nyderlandų popmuzikos atstovė Šiaurės Olandijoje bus pirmoji atlikėja, dainuojanti šia kalba „Eurovizijoje“ nuo 2010 m., kai Sieneke iškrito iš pusfinalio.

S10 – „De Diepte“: 

„Eurovizijos“ žvaigždės Duncanas Laurence'as, Stefania, Cezaris Sampsonas ir Gjon’s Tearsas turėjo galimybę paklausyti dainos iš anksto. Jų pirminės reakcijos buvo tokios, kad kūrinys pasižymi stipriu vokalu ir giliu, prasmingu tekstu, kaip skelbia wiwibloggs.com.

Skaitykite daugiau