Odos tempimas, diskomfortas, elastingumo stoka – ką daryti?

Šeima / "Avene" nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Sausai odai šios problemos gerai pažįstamos. Odos drėgmės lygis sausoje odoje yra itin žemas, jos epidermio barjeras nusilpęs, nebeatlieka savo apsauginės funkcijos. Oda tampa itin dirgli, o tokie veiksniai, kaip drabužių trintis, išoriniai agresoriai ar agresyvios priežiūros priemonės, natūralų odos apsauginį barjerą dar labiau susilpnina ir palieka jį itin pažeidžiamą.

Odos sausumas yra paveldimas

Odos priežiūra šeimoje kiekvienam yra skirtinga, dėl to būtina turėti priemonių, kurios būtų tinkamos kiekvienam šeimos nariui.

Jauni ar pagyvenę, mes visi ieškome tokių produktų, kurie pasižymėtų tomis pačiomis savybėmis: veiksmingumas, patogumas ir komfortas.

„Avène Dermatologijos Laboratorijos“ turi sprendimą sausos odos kasdienei priežiūrai – higienos ir odos priežiūros priemonių linija sukurta išskirtinai sausos, jautrios odos poreikiams tenkinti.

„Nutri-Fluid“ tekstūra

„TriXera NUTRITION“ linijos produktai yra unikalios konsistencijos, pasižymi balzamo tekstūros sodrumu lengvoje losjono konsistencijoje. Itin praktiška, neriebi ir nelipni produkto tekstūra leidžia tik pasitepus iškart rengtis drabužius, nes produktas susigeria į odą iškart – vos užtepus. Ideali produkto konsistencija tiks kiekvienam šeimos nariui.

Patikrintos aktyvios veikliosios medžiagos

Augalinės kilmės „lipid-trio2“ veikliųjų medžiagų junginys, kartu su „Selectiose“ (patentuotas ingredientas), padeda atstatyti odos barjerinę funkciją, sulėtina vandens evaporaciją ir sumažina odos sausumo lygį. 48 valandų drėkinimas.

„Avéne“ terminis šaltinio vanduo užbaigia šios formulės sudėtį savo raminančiomis bei švelninančiomis savybėmis.

Užtepkite ir renkitės

Odos matinimas ir toleravimas – dėl itin kruopščiai atrinktų veikliųjų medžiagų.

Puikus derinys, sujungiantis veiksmingumą, komfortą ir malonumą. „TriXera NUTRITION“ sujungia atrinktus švelnius ir optimalios tolerancijos ingredientus, sukurdama saugius produktus net jautriausiai odai.

„Avene“ kosmetika / "Avene" nuotr.

Autentiškos kvapų natos

Žaliasis citrusas, apelsinų žiedai, pačiulis, muskusas ir baltos laukų gėlės...

Daugybė subtilių kvapų, kuriuos pamils visa šeima.

Skaitykite daugiau