Oksana ir Simas Jasaičiai sūnų Dominyką pakrikštijo ten, kur susituokė – Jonų bažnyčioje

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus krikštynos / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ši liepos 14-oji Oksanai ir Simui Jasaičiams – ypatinga. Šv.Jonų bažnyčioje jiedu pakrikštijo vienerių metų gimtadienį švenčiantį sūnų Dominyką.

Prieš 13 valandą šalia šv.Jonų bažnyčios sustojo juodas „Porsche“. Iš jo išlipo Jasaičių šeima ir nuskubėjo į bažnyčią. Dar neprasidėjus ceremonijai Jasaičius pasveikino Simo sesuo Aistė Jasaitytė-Čeburiak.

Krikštynų ceremonija vyko vienoje šv.Jonų bažnyčios koplyčių. Šią vietą Oksana ir Simas išrinko ne atsitiktinai. Prieš trejus metus – 2013-ųjų liepos 19-ąją – Šv.Jonų bažnyčioje O.Pikul ir S.Jasaitis prisiekė amžiną meilę.

„Ši bažnyčia mums reiškia labai daug. Joje buvo įteikti ir mano bakalauro, ir mano magistro diplomai, joje susituokėme. Tai yra mūsų šeimos bažnyčia. Pasirinkome tą patį kunigą, kuris mus sutuokė. Norėjome, kad jis ir tik jis krikštytų mūsų vaiką“, – Žmonės.lt pasakojo O.Pikul-Jasaitienė.

Pasibaigus krikštynų ceremonijai, O.Pikul-Jasaitienė juokavo: „Krikštynos – kaip antros vestuvės.“ Šiai šventei Oksaną puošė Liutauras Salasevičius.

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus krikštynos / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Krikštynos vyko lietingą, tačiau šiltą ketvirtadienį. „Per visas mūsų šventes lyja“, – eidama link šv.Jonų bažnyčios nusijuokė Oksana.

Ji teigė, kad Dominyko krikštynų dienos laukė nuo pat jo gimimo 2015-ųjų liepos 14 dieną. Pasak Oksanos, ši šventė jos šeimai – viena įsimintiniausių visam gyvenimui.

„Yra labai svarbu, kad vaikelis turėtų angelą sargą. Abu su Simu esame tikintys, todėl krikštynos – ypatinga šventė. Santuoka buvo bažnytinė, todėl nebuvo jokių abejonių dėl vaiko krikšto“, – sakė Oksana.

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus Dominyko krikštynos (38 nuotr.)
+32

Krikšto vardą išrinko ilgai nesvarstę

Dominykui pora suteikė šventą Simono vardą. „Labai lengva buvo išrinkti krikšto vardą, nes dauguma, pamatę Dominyką, iškart sako: „O, mažasis Simas!“ Jis labai panašus į tėvelį“, – juokėsi Dominyko mama.

Oksana ir Simas Jasaičiai jau seniai žinojo, kad krikšto tėvais tapo artimiausi šeimos draugai Miroslavas ir Laura.

„Mums buvo labai svarbu, kad tai būtų artimi žmonės, kuriuos pažįstame ne vienerius metus ir jie atliktų savo pareigas labai atsakingai. Nereikėjo net ilgai galvoti, nes tai yra artimiausi ir patys geriausi mūsų šeimos draugai, kurie visada bus šalia“, – pasakojo Oksana.

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus krikštynos / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Liepos 14-ąją Dominykas švenčia ir savo vienerių metų gimtadienį, todėl Oksana ir Simas Jasaičiai nusprendė, kad šventė bus teminė. Krikštynomis tėvai pradėjo rūpintis dar prieš porą mėnesių, kad viskas būtų apgalvota iki smulkmenų.

„Dauguma mamų labai detaliai ruošia savo vaikams krikštynas. Važinėjome, rinkome rūbus, papuošimus. Aš manau, kad visi mylintis tėvai tą pirmąją krikšto šventę stengiasi padaryti labai gražią ir įsimintiną šeimai ir mažyliui. Mūsų sūnus labai mėgsta animacinį filmuką „Maša ir lokys“. Stengėmės, kad šiek tiek būtų tos atributikos. Ir tortas su lokiu, ir Mašą užsakėme. Norėjome, kad domintų Dominyką, jam labai patiktų“, – teigė Oksana.

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus krikštynos / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Planuose – ir antras vaikas

O.Pikul-Jasaitienė pripažino, kad krikštynų dieną buvo ir jaudulio, tačiau šventė artimiausių žmonių rate negali nepavykti.

„Ir džiaugsmas, ir jaudulys kartu, ir smagumas. Kai pamąstai, kad taip greitai prabėgo tie meteliai“, – džiaugėsi ji.

Paklausta, galbūt Dominykas greitai sulauks ir brolio ar sesers, Oksana neslėpė, kad antrojo vaiko jiedu su Simu tikrai nori.

„Be abejo, kad pakalbame šia tema ir pasvajojame. Kol kas dar ne, bet galbūt ateityje, kodėl gi ne“, – svarstė Oksana.

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus krikštynos / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kai mažasis Dominykas Jasaitis dar kiek paaugs, tėvai neatmeta galimybės jo vesti į darželį. „Dabar padeda mano mama kartais prižiūrėti, labai puikiai savo pareigas atlieka ir tėtis. Esant reikalui, leisim ir į darželį. Kaip ir visų vaikų tėvai, stosime į eilę ir lauksime“, – pasakojo Oksana.

Vasaros pradžioje Oksana ir Simas Jasaičiai grįžo iš Sicilijos, kurioje praleido pastaruosius metus. O.Pikul-Jasaitienė teigė, kad jeigu Simui reikės vėl važiuoti į Siciliją, Oksana su Dominyku trauks kartu paskui jį.

„Niekada nesakyk niekada. Jeigu vyras tęs savo darbus Italijoje, mielai priimsiu šį iššūkį ir vėl, vyksime kartu su juo. Vaikui augti prie jūros labai gerai“, – Žmonės.lt prisipažino O.Pikul-Jasaitienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje susituokė Oksana Pikul ir Simas Jasaitis

Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio vestuvės (101 nuotr.)
+95
Skaitykite daugiau