Oksana Pikul – apie atostogų planus, sūnaus šventę ir kasmetinį ritualą: „Man svarbi estetika“

Oksana Pikul / Asmeninio albumo ir Auros Šimkienės nuotr.
Oksana Pikul / Asmeninio albumo ir Auros Šimkienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-06-27 09:26
AA

„Šįmet tikrai atostogausime. Jau prieš metus nusprendžiau, jog poilsiu mėgausimės Lietuvos pajūryje“, – pasakoja vizažo meistrė, dainininkė, verslininkė ir socialinių tinklų žvaigždė Oksana Pikul.

Žinoma moteris atvira – kadangi turi daug darbo, kada ir kur su sūnumi Dominyku lepinsis laisvu laiku tenka numatyti labai anksti.

Šįmet kasmetinės jos vasaros atostogos sutaps su būsimojo antrokėlio gimtadieniu – liepos viduryje O.Pikul sūnui sukaks aštuoneri metai.

„Esu numačiusi ir kelias jį sudominsiančias išvykas, ir gimtadienio šventę. Visi svarbiausi darbai padaryti, belieka tikėtis gero oro“, – kalba pašnekovė.

Oksana Pikul su sūnumi Dominyku / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Vasaros pradžioje, besiruošdama karščiausiam metų sezonui, O.Pikul jau ne vienerius metus laikosi to paties grožio ritualo.

„Kai pasaulis atrado mikropigmentaciją, aš atradau Gitaną!“, – apie jai svarbią procedūrą ir ją atliekančią specialistę Gitaną Vizgaitienę pranešime spaudai užsimena pašnekovė.

O.Pikul džiaugiasi, kad atnaujinti antakių liniją bei jos ryškumą užtenka kartą metuose.

„Apie komfortą, kurį moterims suteikia ši procedūra, kalbėta daug kartų. Bet ji svarbi ne tik todėl, kad kas rytą sutrumpėja pasiruošimo dienai rutina, bet ir dėl kitų, daug svarbesnių priežasčių. Turbūt ne viena prisimena laikus, kai buvo madinga ploni ir siauri antakiai. Juos išretinus, dažnu atveju situacija vėliau nepagerėjo. Tad, ilgalaikis makiažas iš dalies sprendžia šią estetinę problemą“, – sako pašnekovė.

Oksana Pikul / Auros Šimkienės nuotr.

Be šių kasmetinių procedūrų O.Pikul laikosi ir kitų, kas mėnesinių grožio ritualų – plaukų šaknų spalvos atnaujinimas, manikiūras, pedikiūras, masažai, vizitas pas kosmetologus.

„Prieš atostogas viskuo pasirūpinu, nes man labai svarbi estetika, o išorinis grožis yra tikrai svarbi to dalis“, – neabejoja O.Pikul.