Olena ir Volodymyras Zelenskiai miega atskirai: jei pavyksta, susitinka vienoje vietoje

Olena ir Volodymyras Zelenskiai  / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Olena ir Volodymyras Zelenskiai / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-16 09:07
AA

Šią savaitę Ukrainos pirmoji ponia Olena Zelenska atvyko į Izraelį tęsti bendro projekto su šalies prezidento Isaako Herzogo žmona Michal Herzog, skirto padėti ukrainiečiams, turintiems dėl karo kylančių psichologinių problemų. Ji taip pat davė interviu laikraščiui „The Jerusalem Post“ ir prabilo, kiek laiko ji ir vyras, Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, gali praleisti kartu.

Ukrainos pirmoji ponia Olena Zelenska, kalbėdama „The Jerusalem Post“ užsipuolė Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną už jo žodžius, jog jos vyras iš tikrųjų nėra žydas.

„Tai labai gėdinga, – antradienį sakė O. Zelenska. – Nežinau, kaip politiniame kontekste apskritai galima diskutuoti apie kieno nors etninę kilmę“.

Anksčiau šią savaitę V. Putinas teigė, kad jo „draugai žydai“ sako, jog Ukrainos prezidentas Volodymyras „Zelenskis nėra žydas; jis daro gėdą žydų tautai“.

Olena Zelenska Izraelyje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Interviu O.Zelenska taip pat prabilo apie savo kasdienybę. Paklausta, kaip ji gyvena būdama pirmąja ponia šalyje, kurioje vyksta karas, O.Zelenska atsakė: „Nemanau, kad mano diena labai skiriasi nuo vidutinės ukrainiečių moters dienos“.

Ji pasakojo, jog savo dieną pradeda žiūrėdama žinias, kad sužinotų, kur per naktį pataikė Rusijos raketos. Neseniai buvo pataikyta į daugiaaukštį pastatą jos gimtajame mieste, pro kurį jį daugelį metų kasdien praeidavo, ir žuvo 11 žmonių.

Ji apibūdino emocijas, su kuriomis susiduria išgirdusi tokias žinias: „Žinau, koks jausmas apima, kai žiūri naujienas, bandai suprasti, kas atsitiko, ir, kol negauni oficialaus patvirtinimo, nežinai, ar tarp žuvusiųjų yra tavo artimųjų“.

Ji sakė, kad dieną eina į biurą ir dirba su tokiais projektais kaip psichinės sveikatos programa ir pagalba smurto šeimoje aukoms, taip pat duoda interviu.

Tiesa, O.Zelenska gyvena atskirai nuo Ukrainos prezidento, kuris dėl savo saugumo miega kabinete, o ji kiekvieną vakarą grįžta pas savo du vaikus.

„Jei mums pasiseka, susitinkame pietauti biure, – sakė ji. – Šiuo metu nė vienas iš mūsų negali sau leisti jokio laisvalaikio ar pramogų“.

Olena Zelenska Izraelyje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Olena Zelenska viešnagės metu taip pat lankėsi įvairiuose Izraelio psichinės sveikatos centruose, lankė sužeistus Ukrainos karius Izraelio ligoninėse.

Žmonės.lt primena, kad vasario 6-ąją Olena Zelenska paminėjo apvalią sukaktį – 45-ąjį gimtadienį. Šventės proga Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis žmonai skyrė jausmingą ir įkvepiantį sveikinimą.

„Mano brangi OV, noriu tau padėkoti. Už tai, kad esi mano gyvenime. Už tai, kad esi čia ir dabar. Už tikėjimą Ukraina ir pergale. Už tai, kad man suteiki stiprybės. Visus metus, valandas, minutes... O ypač šiais metais. Už tai, kaip atstovauji Ukrainai.

Už mūsų nuostabius vaikus, už OV ir KV.

Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu tau vieno dalyko – kad į tavo gyvenimą greičiau ateitų liaudies pergalės prieš “orkus„ diena. Kad ji greičiau ateitų visų žmonių gyvenime!

To linkiu, myliu, sveikinu!

Mylimoji OV, tavo VO“, – žmoną sveikino Ukrainos prezidentas.

45-ąjį gimtadienį sausio 25 dieną paminėjo ir Volodymyras Zelenskis. Tądien Olena Zelenska jį taip pat sveikino jubiliejaus proga.

„Dažnai sulaukiu klausimo, kaip pasikeitei per metus. Ir visada atsakau: „Nepasikeitė. Jis tas pats. Tas pats vaikinas, kurį sutikau, kai mums buvo septyniolika“.

Bet iš tiesų, kažkas pasikeitė: šiomis dienomis šypsaisi daug mažiau. Pavyzdžiui, kaip šioje nuotraukoje... Linkiu daugiau priežasčių šypsotis. Ir žinai, ko reikia. Visi tai žinome.

Tavyje pakanka užsispyrimo. Svarbiausia turėti pakankamai sveikatos. Tad būk sveikas, prašau! Noriu su tavimi šypsotis amžinai. Suteik man galimybę!“ – rašė Olena Zelenska savo feisbuko įraše ir pridėjo jųdviejų nuotrauką.

Ukrainos prezidentas V.Zelenskis su žmona Olena augina dvi atžalas – dukrą Oleksandrą ir sūnų Kyrylą.