Olimpiečių vaizdo sveikinimas Valdui Adamkui: sportas prezidento gyvenime užėmė ypatingą vietą

Valdas Adamkus / G.Kropio nuotr.
Valdas Adamkus / G.Kropio nuotr.
LTOK
Šaltinis: Žmonės
2021-11-03 14:31
AA

Lapkričio 3 dieną kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus mini 95 metų jubiliejų. Šia proga jo ekscelencija sulaukė gausybės sveikinimų. Progos nusiųsti gražiausių linkėjimų nepraleido ir šalies olimpiečiai.

Sportas V.Adamkaus gyvenime visada užėmė ypatingą vietą. Jaunystėje jis mėgo šokti, aktyviai užsiėmė lengvąja atletika, buvo didelis NBA klubo „Chicago Bulls“ gerbėjas.

Prezidentas visada palaikė sportininkus, iki šiol turėdamas galimybę įsitraukia į olimpinio judėjimo veiklas, be to visai neseniai globojo trijų olimpiečių surengtą „Sporto ateities forumą“.

Valdas Adamkus jaunystėje buvo pasinėręs į lengvąją atletiką

Todėl garbingo jubiliejaus progą Jo Ekscelenciją sveikina ne tik valstybės vadovai, bet ir olimpiečiai.

„Gerbiamas prezidente, mes labai džiaugiamės jūsų parama, labai didžiuojamės, kad jūs esate mūsiškis – sporto žmogus. Šiandien visos olimpinės šeimos vardu sveikiname jus su tokiu nuostabiu jubiliejumi. Linkime sveikatos ir sėkmės“, – sakė olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„Kuo daugiau metų, tuo daugiau Jums laimės ir sveikatos. Būkite visada toks nuostabus, mylintis savo tautą žmogus. Ačiū jums už viską“, – linkėjo olimpinė čempionė, penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Valdas Adamkus / LTOK nuotr.

„Gerbiamas prezidente, sveikinu su garbingu jubiliejumi. Linkiu sveikatos ir energijos“, – kalbėjo penkiakovininkas Justinas Kinderis.

Olimpiečių sveikinimai skriejo ne tik iš Lietuvos. Lengvaatletė Agnė Šerkšnienė Prezidentui sveikinimus skyrė iš Šveicarijos, dviratininkė Rasa Leleivytė – iš Italijos, dziudo imtynininkė Sandra Jablonskytė Jo Ekscelenciją sveikino po treniruotės Sakartvele, o buriuotoja Viktorija Andrulytė saulėtus linkėjimus siuntė iš Ispanijos.

Jo Ekscelenciją V. Adamkų sveikino ir olimpiniai medalininkai irkluotojai Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritter, baidarininkai Mindaugas Maldonis bei Ričardas Nekriošius, lengvaatletės Vaida Žūsinaitė ir Eglė Balčiūnaitė, buriuotojas Juozas Bernotas, šaulys Karolis Girulis.

Olimpiečių vaizdo sveikinimas Valdui Adamkui: