Olimpietis J.Šuklinas paviešino vestuvių akimirkas: apie šventę JAV ir 13 metų trukusį išsiskyrimą

Jevgenijaus Šuklino ir jo mylimosios Jolantos vestuvių akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.
Jevgenijaus Šuklino ir jo mylimosios Jolantos vestuvių akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-28 19:06
AA

Garsus kanojininkas, buvęs olimpietis Jevgenijus Šuklinas (36) rugsėjo 23 dieną Amerikoje prisiekė amžiną meilę išrinktajai Jolantai. Praėjus kiek laiko po vestuvių ceremonijos, sportininkas portalui Žmonės.lt sutiko detaliau papasakoti apie šventę ir pasidalijo jaukiomis jos nuotraukomis.

Lemtingą „taip“ ilgametei mylimajai Jevgenijus Šuklinas ištarė Jungtinėse Amerikos Valstijose. O tiksliau – Springdeilo mieste Arkanzase.

„Jolanta yra valstybės tarnautoja, todėl jos atostogas reikia planuoti itin kruopščiai. Štai, kodėl bilietus į Ameriką nusipirkome dar prieš metus“, – portalui Žmonės.lt atskleidė sportininkas.

Jevgenijaus Šuklino ir jo mylimosios Jolantos vestuvių akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

J.Šuklinas su išrinktąja meilę vienas kitam prisiekė Šv.Kotrynos varpinio frontono koplyčioje: „Vestuvėms ieškojome jaukios vietos, bažnyčios, kur galėtume įgyvendinti ceremoniją. Ši pasirodė vienas geriausių sprendimų.“

Jevgenijaus Šuklino ir jo mylimosios Jolantos vestuvių akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Kodėl pora tuokėsi būtent JAV? Anot J.Šuklino, tai nulėmė susiklosčiusios aplinkybės – pasirodo, čia jau daug metų gyvena Amerikos pilietybę turinti jo sesuo.

„Pas ją dviem mėnesiams išvažiavo ir mano tėvai. Tiek dėl sporto reikalų, tiek dėl COVID-19 situacijos su sese nesimačiau apie šešerius metus. Taip pat nesu matęs savo sūnėnų. Vienam jų – ketveri su pusę metų, o kitam – dveji. Kadangi tiek tėvai, tiek sesuo Amerikoje, daryti vestuves Europoje būtų buvę nepraktiška. Amerikoje šiuo metu – man visi brangiausi žmonės“, – šyptelėjo pašnekovas.

Sportininkas pasakojo, kad jaukioje vestuvių ceremonijų susirinko tik artimiausi žmonės – iš viso apie 20 svečių. Tarp jų – ne tik Jevgenijaus tėvai bei sesuo kartu su sūnėnais, bet ir artimiausi poros draugai, nuotakos mama.

Jevgenijus taip pat pasidžiaugė, kad Amerikoje ne tik susituokė, bet dar ir spės pakeliauti. Pavyzdžiui, pokalbio metu kanojininkas ruošėsi išvykai į Las Vegasą.

„Ši viešnagė Amerikoje – puikus būdas pratęsti vasarą. Į dviejų savaičių kelionę sujungėme ir vestuvių ceremoniją, ir susitikimą su šeima, ir atostogas“, – kalbėjo J.Šuklinas.

Jevgenijaus Šuklino ir jo mylimosios Jolantos vestuvių akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Buvęs olimpietis J.Šuklinas su žmona tapusia Jolanta yra pažįstamas dar nuo pat jo sportinės karjeros pradžios. Tiesa, kartą pora buvo išsiskyrusi – tuomet Jevgenijus pasirinko ne šeimą, o sportinę karjerą. Visgi po kurio laiku abu mylimieji suprato, kad jiems lemta būti kartu.

Būtent todėl, paklaustas, ar prieš ceremoniją jį kamavo jaudulys, J.Šuklinas tai paneigė: „Su Jolanta esame pažįstami daug metų. Savo santykiuose turėjome net 13 metų pertrauką, bet po šio ilgo laikotarpio vėl pradėjome bendrauti. Tereikėjo vos poros metų, kad suprasčiau, jog Jolanta – tas žmogus, su kuriuo noriu nugyventi visą likusį gyvenimą. Štai, kodėl jaudulio nejaučiau – buvau užtikrintas.“

Jevgenijus ne kartą yra pasakojęs apie savo svajonę su mylimąja susilaukti vaikų. Minčių apie šeimos pagausėjimą tikrai neatsisako ir dabar.

„Labai myliu vaikus ir ateityje jų tikrai norėčiau. Jeigu Dievas duos, galbūt greitai jų turėsime“, – svajonėmis su portalu Žmonės.lt dalijosi sportininkas.

Daugiau vestuvių akimirkų – fotogalerijoje:

Jevgenijaus Šuklino ir jo mylimosios Jolantos vestuvės (6 nuotr.)