Olivia Palermo nusikirpo plaukus – ir atrodo puikiai!

Olivia Palermo / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Stiliaus ikona Olivia Palermo atrodė neatsiejama nuo savo banguotų, sruogelėmis šviesintų ilgų plaukų. Ji iš tų moterų, kuri preciziškai kuria savo stilių – nuo galvos iki pirštų galiukų, ir, kalbant apie įvaizdį, nėra linkusi išeiti iš komforto zonos. Ir vis tik prieš trejetą savaičių nusirėžė trečdalį savo plaukų ir dar šiek tiek juos pašviesino.

Toks kirpimas, kaip Olivios, šią vasarą itin madingas. Kaip ir plaukų dažymo būdas, kuomet plaukai dažomi „blyksniais“ ir išgaunamas natūralus įvaizdis. Nors Olivia ir nėra iš tų, kuri preciziškai seka madą – greičiau jau ją diktuoja.

Kaip teigia Olivia, niujorkietės visada turi atrodyti gerai. O jos plaukų priežiūra – kasdienis galvos trinkimas, geri produktai ir kokybiškos plaukų žnyplės bangoms formuoti.

Olivia Palermo / Vida Press nuotr.

Oliviai plaukus dažė Niujorke gyvenanti koloristė, „balayage“ ekspertė Abby Haliti. Plaukai atrodo kaip nubučiuoti saulės, sveiki, spindintys, o minkštos bangos gražiai vilnija. Plaukų atspalviai – sluoksniai – labai švelnūs.

Kirpimas – populiarusis, tik sumodernintas, bob'as. Plaukus Oliviai pakirpo įžymybių stilistas Andre J. Davisas.

She's all smiles! ???? #oliviapalermo #healthyhair

A post shared by A N D R E J D A V I S (@andrecelebhair) on

Kviečiame pasižiūrėti ne tik į naująją Olivios šukuoseną, bet ir pasisemti įkvėpimo iš jos stiliaus. Visos nuotraukos darytos liepos mėnesį.

Naujoji Olivios Palermo šukuosena (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau