„Oskarų“ vedėja A.Schumer pašiepė L.DiCaprio: jo potraukį jaunesnėms moterims susiejo su klimato kaita

Leonardo DiCaprio ir Amy Schumer / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienio naktį įvykusiuose „Oskarų“ apdovanojimuose susirinkusių aistras kurstė ne tik statulėles atsiėmusių kino kūrėjų kalbos, bet ir juokeliai, kurie sulaukė įvairiausių reakcijų. Štai ceremonijos laidos vedėja komikė Amy Schumer nepraleido progos per dantį patraukti aktoriaus, režisieriaus Leonardo DiCaprio potraukio jaunesnėms moterims.

2022-ųjų „Oskarų“ ceremoniją kartu su Regina Hall ir Wanda Sykes vedusi komikė Amy Schumer nepraleido progos pajuokauti. Vesdama prestižiškiausią kino renginį, Amy per dantį patraukė Leonardo DiCaprio dėl jo įpročio susitikinėti su daug jaunesnėmis moterimis.

„Leonardo DiCaprio. Ką aš galiu pasakyti apie jį? Jis padarė tiek daug kovodamas su klimato kaita ir palikdamas švaresnę, ekologiškesnę planetą ateinančioms kartoms – savo merginoms“, – sakė ji.

Ji sarkastiškai paaiškino savo pokštą sakydama: „Nes jis vyresnis, o jos jaunesnės, suprantate“.

Amy Schumer / Scanpix nuotr.

47 metų „Volstryto vilko“ žvaigždė nuo 2017-ųjų susitikinėja su 24 metų modeliu Camila Morrone.

L.DiCaprio, kuris šiemet „Oskaruose“ nedalyvavo, su C.Marrone kaip pora debiutavo 2020-ųjų „Oskarų“ ceremonijoje.

Camila Morrone ir Leonardo DiCaprio / „Scanpix“ nuotr.

Apie jų amžiaus skirtumą ne kartą yra pasirodę įvairiausių replikų ir juokelių, tačiau pora ginasi ir pasisako už savo tvirtą meilę.

2019 metais C.Morrone interviu metu „LA Times“ prabilo apie 23 metų amžiaus skirtumą tarp jos ir mylimojo, prabrėždama, kad jie ne vienintelė tokia pora Holivude.

„Holivude ir pasaulio istorijoje yra tiek daug tokių santykių pavyzdžių, kuomet poroje yra žmonės, turintys didelį amžiaus skirtumą. Aš manau, kad kiekvienas turi galimybę susitikinėti su kuo nori“, – kalbėjo modelis.

Prieš susitikinėdamas su Camila Morrone, Leonardo DiCaprio ir anksčiau garsėjo santykiais su jaunesnėmis moterimis, kurių amžius siekė vos 20 metų.

Tarp DiCaprio moterų sąrašo, su kuriomis jis susitikinėjo praeityje, yra Kate Moss, Helena Christensen, Naomi Campbell, Bar Refaeli, Nina Agdal ir Gisele Bündchen.

Žmonės.lt primena, kad ne visi 94-uosiuose „Oskaruose“ nuskambėję juokeliai sulaukė šypsenų.

Aktorius ir komikas Chrisas Rockas, kuriam „Oskarų“ ceremonijos metu patikėta paskelbti geriausio dokumentinio filmo laureatą, taip pat negalėjo susilaikyti nuo pokštų.

Juokelio heroje tapo aktorė Jada Pinkett Smith, serganti alopecija ir dėl to netekusi plaukų. Kalbėdamas apie trumpai skustą J.P.Smith galvą, komikas pasakė: „Jada, negaliu sulaukti G.I. Jane 2“. Jo pokštas susijęs su 1997 m. filmu „G.I. Jane“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka skustagalvė Demi Moore.

Willas Smithas vožtelėjo komikui Chrisui Rockui / Scanpix nuotr.

Po šių komiko žodžių į sceną įpuolė J.P.Smith vyras, „Oskaro“ laureatas Willas Smithas ir smogė C.Rockui į veidą. Po to jis grįžo į savo vietą ir sušuko: „Netark mano žmonos vardo savo purvina burna!“

Iš karto po incidento C.Rockas atrodė sukrėstas, tačiau supratęs, kad ką tik pateko į „Oskarų“ istoriją, jis atsigavo ir pasakė: „Tai buvo pati nuostabiausia naktis televizijos istorijoje“. 

94-oji „Oskarų“ ceremonija (56 nuotr.)
+50
„Oskarų“ raudonojo kilimo svečiai (121 nuotr.)
+115
Skaitykite daugiau