Paaiškėjo, ką veikė Evelin Ilves, kol Estijos prezidentas bendravo su Baracku Obama

Evelin Ilves / „Scanpix“ nuotr.
Evelin Ilves / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-04 12:55
AA

Rugsėjo 3-iąją Taline susitikus JAV ir Estijos prezidentams, šalies žiniasklaida susirūpino: o kur jų sutuoktinės – Michelle Obama ir Evelin Ilves?

JAV prezidentas Barackas Obama ir Estijos prezidentas Toomas Hendrickas Ilvesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį Taline nusileidus JAV prezidento lėktuvui žurnalistai iškart atkreipė dėmesį, kad Barackas Obama atskrido vienas, be žmonos Michelle Obamos.

Kadangi pirmoji JAV ponia į Taliną neatskrido, dvišaliame prezidentų susitikime nedalyvavo ir Estijos vadovo Toomo Hendriko Ilveso sutuoktinė Evelin Ilves.

Tačiau kodėl neįvyko ponių susitikimas, juolab kad jos pažįstamos nuo 2012 metų, kuomet Estijos prezidentas su žmona lankėsi JAV? Galbūt dėl to kaltas bučinio skandalas, į kurį įsivėlė Evelin Ilves? – retoriškai klausė žiniasklaida.

Trečiadienį, kol Estijos prezidentas bendravo su Baracku Obama, Evelin Ilves buvo pastebėta vaikštinėjanti Taline su dukra Kadri Keiu ir asmenine patarėja Maimu Sibrits, rašo Elu24.

Fotografas užfiksavo Estijos pirmąją šalies ponią, kuri vilkėjo plėšytus džinsus ir pilvą apnuoginančius marškinėlius, išeinančią iš „R-kiosk“.  

Nuotraukas galite pamatyti ČIA.